Home Kategorie Ludzie Ewa Krawczyk straci połowę majątku po mężu? Zaskakujący obrót sprawy.

Ewa Krawczyk straci połowę majątku po mężu? Zaskakujący obrót sprawy.

Ewa Krawczyk straci połowę majątku po mężu? Zaskakujący obrót sprawy.

Ewa Krawczyk może stracić połowę majątku po Krzysztofie Krawczyku. Sporo zależy od tego, jakie działania podejmie syn artysty. Jeśli okażą się skuteczne, połowa spadku trafi do niego.

Ewa Krawczyk i Krzysztof Igor Krawczyk od dłuższego czasu sprzeczają się w sądzie o prawa do spadku po zmarłym piosenkarzu. Wdowa twierdzi, że jej mąż przed śmiercią ustanowił nowy testament, gdzie zapisał cały majątek jej. Na niedawnej rozprawie biegły podważył jednak tę wersję.

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęło 5 miesięcy, jednak nie zanosi się na to, aby rodzina zmarłego mogła dogadać się w sprawie spadku. Okazuje się, że dla syna artysty pojawiły się nowe możliwości przejęcia połowy majątku po ojcu.

Na poprzedniej rozprawie dotyczącej spadku okazało się, że Krzysztof Krawczyk był w słabej kondycji zdrowotnej, co mogło wpłynąć na jego sprawność intelektualną oraz świadomość dokonywanych działań. W rozmowie z „Twoim Imperium” mec. Monika Kucwaj-Zarzycka, która reprezentuje Krzysztofa Igora, przyznała, że może być to dla syna piosenkarza droga do odebrania Ewie Krawczyk połowy spadku. Nie będzie to jednak łatwe. Teraz Krzysztof Igor musi udowodnić, że jego ojciec w momencie spisywania testamentu nie był w pełni władz umysłowych. Jeśli to mu się powiedzie, ma spore szanse na otrzymanie połowy spadku.

– “Mój klient podjął taką decyzję, gdyż na jaw wyszły istotne okoliczności związane ze stanem zdrowia jego ojca z ostatniego okresu jego życia” – powiedziała. “W tego typu sprawach opiniowanie przez biegłych lekarzy specjalistów najczęściej jest konieczne” – dodała.

Anna Przybylska zmarła 7 lat temu. Siostra aktorki pokazała poruszające zdjęcie.

Źródło: Twoje Imperium

Pakiet spa de luxe dla 1-2 osób
Pakiet spa de luxe dla 1-2 osób
149,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet spa de luxe na ciało, twarz i dłonie od 129 zł w salonie Day Spa Gliwice

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz