Home Kategorie Ludzie Kinga Duda zaskakuje. Świetne wieści. Rodzice muszą być dumni.
2.85K

Kinga Duda zaskakuje. Świetne wieści. Rodzice muszą być dumni.

Kinga Duda zaskakuje. Świetne wieści. Rodzice muszą być dumni.

Kinga Duda idzie jak burza. Młoda prawniczka może pochwalić się bardzo dobrym CV. Teraz córka prezydenta może dodać do swoich osiągnięć jeszcze jedno wyróżnienie. Jak się okazuje, Kinga reprezentowała kancelarię, w której pracuje w trakcie ważnego prawniczego wydarzenia.

Kinga Duda pracuje w jednej ze znanych warszawskich kancelarii jako aplikantka w dziale rozwiązywania sporów. Tę właśnie kancelarię reprezentowała podczas jednego z prawniczych wydarzeń.

Mowa o eksperckim webinarium, które odbyło się pod koniec września pod szyldem prawniczej firmy „The Legal 500”. Jeden z paneli seminarium poprowadziło czworo przedstawicieli stołecznej kancelarii Maruta Wachta. Wśród nich była właśnie Kinga Duda.

Webinarium dotyczyło zagadnienia sporów sądowych w przypadku projektów z dziedziny IT. Jak się okazuje, prezydencka córka jest ekspertką w tej dziedzinie.

– „Kinga specjalizuje się w arbitrażu oraz sporach sądowych projektów technologicznych. Kinga doradzała klientom w kilkudziesięciu sporach informatycznych na etapie przedsądowym, mediacyjnym i sądowym. Uczestniczyła w negocjacjach ugód pomiędzy podmiotami prywatnymi” – przedstawiają jej sylwetkę organizatorzy.

O wydarzeniu z udziałem córki prezydenta „The Legal 500” informowało m.in. na portalu LinkedIn.

Nie ma wątpliwości, że Agata i Andrzej Dudowie są dumni ze swojej córki. Mimo młodego wieku Kinga robi bowiem dużą karierę w prawniczym światku. 26-latka jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończyła też Columbus School of Law w Waszyngtonie. Oprócz tego córka prezydenckiej pary ma na koncie m.in. staż w prestiżowej londyńskiej kancelarii adwokackiej.

Zbrodnia w Borowcach – nowe fakty. Z Francji nadeszła przesyłka. Adresatem Jacek Jaworek.

eKurs: Microsoft Office Master
eKurs: Microsoft Office Master
29,00 zł
99,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: pakiet 15 kursów Microsoft Office z dyplomem od 29 zł z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz