Home Kategorie Ludzie Martyniuk wrócił do byłej żony? Tylko spójrzcie na to zdjęcie.
11.67K

Martyniuk wrócił do byłej żony? Tylko spójrzcie na to zdjęcie.

Martyniuk wrócił do byłej żony? Tylko spójrzcie na to zdjęcie.

Jeszcze nie tak dawno temu o rodzinie Martyniuków było bardzo głośno, szczególnie dzięki wybrykom Daniela. Syn Zenka Martyniuka miał problemy z prawem i rozwiódł się z żoną. Czy teraz do niej wrócił?

Zdaje się, że Daniel Martyniuk wraca na prostą. Jakiś czas temu syn króla disco polo znalazł pracę – postanowił zarabiać w wyuczonym zawodzie i wypłynął na Morze Bałtyckie. O szczegółach opowiadał w rozmowie z Plejadą.

– „Pracuję na statku handlowym. Pływamy głównie po Bałtyku. Odwiedzamy porty szwedzkie i niemieckie. (…) Zamierzam dopływać miesiące potrzebne do ukończenia praktyk morskich i zdać egzamin na oficera. Marynarz pracuje tylko na pokładzie, zajmuje się obijaniem z rdzy, malowaniem, czyszczeniem ładowni. To ogólnie bardzo ciężka praca. Oficer ma dwie wachty na mostku dziennie, każda trwa cztery godziny, i jest odpowiedzialny za kierowanie statku i nawigację” – mówił niedawno.

Morskie wyprawy ma już chyba jednak za sobą. To, że wrócił do domu, pokazał na Instagramie. Wrzucił kilka zdjęć, a na jednym z nich pozuje z byłą żoną.

O rozwodzie Daniela i Eweliny było bardzo głośno. Para rozstawała się w złej atmosferze. Zdjęcie, które Martyniuk wrzucił na Instagrama sugeruje, że obecnie jego relacja z byłą partnerką są już o wiele lepsze.

Czyżby Ewelina dała mu kolejną szansę? Na razie tego nie wiemy. Fakty są jednak takie, że fotografia Daniela i jego byłej żony wywołała mnóstwo spekulacji.

Ewa Krawczyk straci połowę majątku po mężu? Zaskakujący obrót sprawy.

Strzyżenie, regeneracja i więcej
Strzyżenie, regeneracja i więcej
29,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Mycie, strzyżenie i modelowanie za 29,99 zł oraz więcej opcji w salonie Gracja w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz