Home Kategorie Życie Rząd szykuje zmiany w 500+. Część osób straci pracę.
6.54K

Rząd szykuje zmiany w 500+. Część osób straci pracę.

Rząd szykuje zmiany w 500+. Część osób straci pracę.

​- “Po przeniesieniu programu “Rodzina 500 plus” z samorządów do Zakładu Ubezpieczeń społecznych część urzędników straci pracę” – tłumaczy “Gazeta Prawna”.

W połowie września Sejm przyjął zmiany w 500 plus. Należy pamiętać, że od nowego roku roku składanie wniosków będzie się odbywać wyłącznie w sposób elektroniczny, a wypłata tego świadczenia będzie możliwa jedynie w formie bezgotówkowej. Rodzice muszą o tym pamiętać.

Związki zawodowe ostrzegały, że będzie to oznaczać zwolnienia urzędników Potwierdza to dziennik gazeta prawna. Jednak czy to aby na pewno zła informacja? W Polsce jest bardzo dużo urzędników.

– “MOPR nie będzie przedłużać umów okresowych na kolejny rok 10 osobom, a siedem planuje przesunąć do wykonywania innych zadań, zgodnie z posiadanymi przez nie kwalifikacjami lub uprawnieniami. Ponadto w przyszłym roku na emeryturę odejdzie sześć osób i na ich miejsce nie będą zatrudniani nowi pracownicy” – tłumaczy Kamila Bogacewicz z Urzędu Miejskiego w Białymstoku. A wy co o tym sądzicie?

Koronawirus raport 07.10.2021. Przekroczyliśmy barierę dwóch tysięcy zakażeń. Historia zatacza koło.

Źródło: insider.com

Ozonowanie klimatyzacji
Ozonowanie klimatyzacji
24,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Ozonowanie klimatyzacji lub odgrzybianie klimatyzacji za 24,99 zł i więcej opcji w Myjni Obok Targu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz