Home Kategorie Ludzie Szokujący wniosek. Zabójca Adamowicza nie był niepoczytalny.

Szokujący wniosek. Zabójca Adamowicza nie był niepoczytalny.

Szokujący wniosek. Zabójca Adamowicza nie był niepoczytalny.

Prokuratura potwierdza nieoficjalne informacje dziennikarza RMF FM Kuby Kaługi o trzeciej opinii biegłych w sprawie Stefana W, zabójcy prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Ponoć nie był niepoczytalny.

Jak informuje reporter RMF FM Kuba Kaługa, to oznacza, że Stefan W. może odpowiadać przed sądem za zabójstwo. Linia obrony, która opierała się na niepoczytalności nie zadziała.

Przypomnijmy, że jedynie pierwsi biegli, którzy badali Stefana W. uznali, że był on niepoczytalny. Dlaczego to zrobili? To proste, wtedy śledztwo zostałoby umorzone.

Teraz wychodzi jednak na to, że proces może się odbyć. Prokuratura jednak na razie nie informuje o tym czy i kiedy ewentualnie wyśle akt oskarżenia do sądu.

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz zmarł tragicznie w styczniu 2019 roku podczas miejskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który zorganizowano na gdańskim Targu Węglowym, został ciężko raniony nożem przez 27-letniego wówczas Stefana W. Prezydent zmarł dzień później w szpitalu.

– “Halo, halo. Nazywam się Stefan W., siedziałem niewinnie w więzieniu, Platforma Obywatelska mnie torturowała, dlatego właśnie zginął Adamowicz” – mówił zadowolony ze swojego czynu Stefan W.

Szokujaca decyzja rządu! Zniesienie VAT-u na energię elektryczną dla gospodarstw domowych.

Źródło: RMF 24

Rozrywka w parku Majaland
Rozrywka w parku Majaland
64,93 zł
99,90 zł
160 dni
do końca oferty!
Park rozrywki Majaland Kownaty: całodzienny bilet na wszystkie atrakcje za 69,93 zł (-30%)

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz