Home Kategorie Poruszające Koszmarna śmierć 25-latka po interwencji policji we Wrocławiu. Zatrzymano aż 8 osób.

Koszmarna śmierć 25-latka po interwencji policji we Wrocławiu. Zatrzymano aż 8 osób.

Koszmarna śmierć 25-latka po interwencji policji we Wrocławiu. Zatrzymano aż 8 osób.

Na polecenie prokuratury w Szczecinie 8 osób, w tym policjanci, zostało zatrzymanych w sprawie śmierci 25-latka do której doszło po interwencji policji. To szokujące, że zatrzymano aż tyle osób.

30 lipca 2021 roku we Wrocławiu policjanci interweniowali na przystanku MPK, gdzie zatrzymali obywatela Ukrainy. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, przewieziono go na izbę wytrzeźwień, gdzie zmarł.

Jak informuje PAP, osiem osób zostało zatrzymanych w związku ze śmiercią 25-latka po interwencji policji we Wrocławiu. Taką decyzję podjęła prokuratura okręgowa w Szczecinie, która prowadzi tą sprawę.

W tym gronie jest też czterech policjantów. 30 lipca br. mundurowi z Wrocławia interweniowali na przystanku MPK, gdzie wezwali ich ratownicy pogotowia ratunkowego, skarżąc się na pijanego obywatela Ukrainy. To właśnie oni mieli brać udział w brutalnym obezwładnieniu mężczyzny, które to mogło doprowadzić do zgonu.

Według obecnie posiadanych informacji, mieli oni bić mężczyznę, dusić go, a na dodatek potraktować go gazem. Gdy mężczyznę udało się ostatecznie zapiąć pasami w jednym z pomieszczeń izby wytrzeźwień we Wrocławiu, zrobił się siny i zaczął tracić oddech, a niedługo później zmarł. Na ten moment już trzech funkcjonariuszy straciło pracę. Jak sytuacja rozwinie się dalej?

Koronawirus raport 08.10.2021. Rośnie liczba zakażeń i zgonów. Osoby zmarłe znów liczymy w dziesiątkach.

Źródło: Se

Kurs excel online - rok nauki
Kurs excel online - rok nauki
39,00 zł
290,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Roczny dostęp do lekcji online Master of Excel za 39 zł na platformie Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz