Home Kategorie Ludzie To szokujące co stało się z grobem Krzysztofa Krawczyka. Syn jest wściekły, a żona załamana.

To szokujące co stało się z grobem Krzysztofa Krawczyka. Syn jest wściekły, a żona załamana.

To szokujące co stało się z grobem Krzysztofa Krawczyka. Syn jest wściekły, a żona załamana.

Ewa Krawczyk złożyła swojemu pasierbowi propozycję pochówku tuż za grobem znanego ojca. Mężczyzna odmówił i ostro skomentował tą sprawę. Rodzina się chyba nie dogada.

Konflikt pomiędzy żoną Krzysztofa Krawczyka a jego synem przybiera na sile. Niestety, ale zarówno syn jak i żona Krzysztofa Krawczyka w ogóle się nie dogadują. Mimo że próbują, kompletnie nie potrafią się dogadać.

Kobieta zaproponowała pasierbowi zakup kwatery na cmentarzu. Krawczyk Junior przyjął tą propozycję z oburzeniem.

Ewa Krawczyk stwierdziła w rozmowie z “Super Expressem”, że zarezerwowała kwaterę tuż za grobem swojego męża. Miałby tam spocząć syn Krzysztofa Krawczyka, gest ten nie spotkał się jednak z aprobatą.

– “Myślę o Krzysiu i dlatego dla niego również zarezerwowałam miejsce obok ojca. Załatwiłam kwaterę zaraz za naszym grobem. Jeśli tylko będzie chciał, to to miejsce jest dla niego” – powiedziała.

Żona Krawczyka przyznała, że nie widzi możliwości pochowania Krzysztofa Igora w grobowcu, w którym spoczywa jego ojciec. To wywołało wściekłość u Krawczyka Juniora.

Krawczyk Junior ustosunkował się do propozycji swojej macochy i kategorycznie odrzucił jej pomysł. Spytano go o to, jak ocenia ten gest. Jego opinia?

– “Nie zamierzam umierać. Niech Pani Ewa nie kupuje mi ziemi na grób, tylko niech mi lepiej kupi mieszkanie i się ze mną rozliczy” – tłumaczy Krzysztof Krawczyk junior, wyraźnie wściekły. Trudno mu się zresztą dziwić. Taka propozycja zaskoczyła by na pewno każdego.

Koronawirus raport 08.10.2021. Rośnie liczba zakażeń i zgonów. Osoby zmarłe znów liczymy w dziesiątkach.

Źródło: goniec.pl

 

Gokarty: do 24 minut jazdy
Gokarty: do 24 minut jazdy
14,99 zł
26,00 zł
8 dni
do końca oferty!
Jazda gokartem: 8-minutowy przejazd za 14,99 zł i więcej w Forza Kart Tor Gokartowy (do -42%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
13

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz