Home Kategorie Życie Jacek Jaworek wodzi policję za nos? Mógł zostawić po sobie ślad w internecie.

Jacek Jaworek wodzi policję za nos? Mógł zostawić po sobie ślad w internecie.

Jacek Jaworek wodzi policję za nos? Mógł zostawić po sobie ślad w internecie.

Jacek Jaworek jest podejrzany o zamordowanie trzech osób we wsi Borowce. Policja od początku lipca bezskutecznie próbuje znaleźć 52-latka. Jak informuje „Fakt” na kontach Jaworka w mediach społecznościowych ktoś się loguje.

Jacek Jaworek poszukiwany jest od niemal trzech miesięcy. Podejrzewa się go o dokonanie przerażającej zbrodni we wsi Borowce niedaleko Częstochowy.

Pod koniec września policja informowała o tym, że otrzymuje coraz mniej zgłoszeń dotyczących 52-latka. W ostatnich dniach pojawiły się jednak nowe doniesienia. Do Mariana Błaszczyka, byłego prezesa OSP Borowce, dotarł list zaadresowany „Jacek Jaworek OSP Borowce”.

Błaszczyk powiedział w rozmowie z TVN24, że przesyłka przyszła “od Googli” z Francji. Mieszkańcy podejrzewają, że 52-latek chce zmylić policję. „Fakt” nieoficjalnie dowiedział się, że prokuratura przekazała najbliższym z rodziny Jaworków, że została nadana w Oświęcimiu. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie tego jednak nie potwierdził.

Śledczy dopuszczają wszystkie możliwości – zarówno ucieczką za granicę, jak i samobójstwo. Fakt donosi, że przesyłka z Francji to nie jedyne oznaki wskazujące na to, że Jaworek żyje. Mężczyzna ma kilka kont w mediach społecznościowych. Są one cały czas aktywne. Ktoś się na nich loguje. Na jednym z nich pojawiło się zdjęcie profilowe Jaworka z 28 sierpnia.

Nie wiadomo, czy ktoś inny miał dostęp do profili Jaworka i tylko się pod niego podszywa. Możliwe też, że podejrzany o potrójne morderstwo igra ze śledczymi, którzy nie potrafią go złapać. Prawdopodobne jest też, że to trop, który może przynieść przełom w śledztwie.

Jaworek jest poszukiwany listem gończym i Europejskim Nakazem Aresztowania. Wystawiono również za nim czerwoną notę Interpolu.

Za pomoc w ujęciu Jaworka Komendant Wojewódzki Policji wyznaczył 20 tysięcy zł nagrody. Osoby, które znają aktualne miejsce pobytu Jacka Jaworka, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu 47 858 12 55 lub nr alarmowym 112.

To szokujące co stało się z grobem Krzysztofa Krawczyka. Syn jest wściekły, a żona załamana.

Źródło: Fakt

Gokarty: przejazd lub wyścig
Gokarty: przejazd lub wyścig
27,99 zł
39,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Gokarty: 8-minutowy przejazd (od 27,99 zł), organizacja wyścigu (329,99 zł) i więcej w S-Kart (do -30%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz