Home Kategorie Ludzie Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę w „Pytaniu na śniadanie”. Nie mogła wstać [WIDEO]

Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę w „Pytaniu na śniadanie”. Nie mogła wstać [WIDEO]

Ida Nowakowska jest jedną z najbardziej lubianych prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Ostatnio na antenie doszło do niecodziennej sytuacji. Prezenterka chciała pochwalić się tym, jak bardzo jest rozciągnięta.

Ida Nowakowska jest jedną z największych gwiazd TVP. Niedawno wróciła do pracy po krótkim urlopie macierzyńskim. W maju urodziła bowiem swoje pierwsze dziecko, a o ciąży poinformowała kilka miesięcy wcześniej w „Pytaniu na śniadanie”. Bycie matką jej służy, a pomimo ciąży i porodu prezenterka nadal utrzymuje dobrą formę. Udowodniła to ostatnio na wizji, robiąc szpagat.

Niestety, podczas wykonywania pozy Nowakowska niespodziewanie zaliczyła wpadkę. Była tancerka i uczestniczka „You can dance” nie mogła wstać z powrotem. Na pomoc ruszyli jej koledzy – współprowadzący Tomasz Wolny i kucharz Jakub Steuermark.

Ida Nowakowska zrobiła szpagat, jednak podczas wykonywania pozy upadła na ziemię i nie mogła wstać. Cała sytuacja rozbawiła pozostałych członków ekipy, którzy natychmiast ruszyli na pomoc prezenterce.

– „Dzwoń po dźwig!” – dało się usłyszeć podczas nagrania, które opublikowano w mediach społecznościowych.

Choć popis przed kamerami nie do końca się powiódł, to widzowie i internauci z entuzjazmem podeszli do zaistniałej sytuacji. Na profilu programu na Instagramie fani Idy Nowakowskiej komentują wpadkę ze szpagatem.

– „Cudna Ida.”

– „Ładny szpagat.”

– „Hahaha, krejzole.”

– „Szalona. Piąteczek na wesoło” – czytamy.

Ewa Krawczyk straci połowę majątku po mężu? Zaskakujący obrót sprawy.

Depilacja laserowa: pakiety
Depilacja laserowa: pakiety
119,00 zł
299,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Wybrany pakiet depilacji laserowej dla kobiet lub mężczyzn od 119 zł w Depilacja.pl – 47 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz