Home Kategorie Ludzie Kinga Rusin jest wściekła. „Od samego słuchania zbiera się na wymioty”.

Kinga Rusin jest wściekła. „Od samego słuchania zbiera się na wymioty”.

Kinga Rusin jest wściekła. „Od samego słuchania zbiera się na wymioty”.

Kinga Rusin od lat chętnie zabiera głos w aktualnych sprawach politycznych w Polsce. Tym razem dziennikarka oburzyła się na ostatni wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Była gwiazda „Dzień Dobry TVN” nie szczędziła gorzkich słów.

Kinga Rusin skomentowała głośny wyrok Trybunału Konstytucyjnego, który orzekł, że „niektóre przepisy Traktatu o Unii Europejskiej nie są zgodne z polską konstytucją”. Rusin nie kryje swojej wściekłości po tej decyzji. Mimo iż obecnie dziennikarka odpoczywa w Grecji, postanowiła odnieść się do sytuacji politycznej w Polsce. W długim wpisie na Instagramie zarzuciła partii rządzącej niszczenie konstytucji.

– „W Grecji ciągle lato. A w Polsce jak zwykle PiS nakłamał, namieszał, znów zrobił ludziom wodę z mózgu i nazwał to “wyrokiem”, żeby ten cyrk poważniej wyglądał przynajmniej w podległych im mediach. PiS od sześciu lat łamie i niszczy polską Konstytucję, jednocześnie stając rzekomo w “jej obronie”. Teraz postanowił zmieszać z błotem instytucje i traktaty, które jej naprawdę bronią, czyli Unię Europejską i jej Trybunał (TSUE). Oczywiście wszystko podlane patriotycznym sosem, żeby niestrawny bigos (posługując się nie bez przyczyny kuchenną nomenklaturą) smakował przynajmniej w TVP. Od samego patrzenia i słuchania zbiera się na wymioty, więc niech nawet nie próbują wciskać nam tego “dania” na siłę do gardła!” – napisała ostro dziennikarka.

Kinga Rusin nie zgadza się z wyrokiem TK, określając go „pseudowyrokiem”. Dziennikarka mocno uderzyła w Jarosława Kaczyńskiego i prezes TK Julię Przyłębską.

– „Wczorajszy, kolejny już, pseudowyrok pseudo-Trybunału złożonego z pisowskich nominatów i “odkryć towarzyskich” prezesa nie przeszkodzi tysiącom polskich sędziów opierających się nagonkom działać zgodnie z prawem i sumieniem […] Podany wczoraj przez koleżankę prezesa nieświeży bigos podlany pisowskim bełkotem, upichcony na polityczne “dziadowskie” zamówienie przy pomocy dublerów i wybitnie pomocnych podkuchennych, jak Piotrowicz czy Pawłowicz, oczywiście bardzo Polsce zaszkodzi. Będziemy wrzodem Europy, kimś, do kogo nikt się nie chce przyznać, czy cokolwiek z nim negocjować […] Konstytucja i Europa – to dwa filary naszej przyszłości – i ich nie oddamy!”

To szokujące co stało się z grobem Krzysztofa Krawczyka. Syn jest wściekły, a żona załamana.

Depilacja E-Light, fotoodmładzanie
Depilacja E-Light, fotoodmładzanie
99,99 zł
297,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Zabiegi depilacji laserowej E-Light (IPL + RF) na wybraną partię i więcej od 99,99 zł w NanoMed Spa Studio

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz