Home Kategorie Życie Niemoralny czyn dwóch młodych kobiet w klubie nocnym. Nie uwierzysz, co zrobiły.

Niemoralny czyn dwóch młodych kobiet w klubie nocnym. Nie uwierzysz, co zrobiły.

Napiły się, potańczyły, a po wszystkim wzięły sobie „pamiątki” i poszły do domu. Niestety dla nich, wszystko zarejestrowały kamery monitoringu. Łódzka policja poszukuje teraz dwóch kobiet, które ukradły z jednego z klubów reprodukcję Mona Lisy i… poduszkę.

Złodziejki raczej się nie obłowiły, ale teraz mogą najeść się sporo wstydu, a to niejedyna kara, która na nie czeka.

Policjanci z I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują sprawczyń kradzieży repliki obrazu Mona Lisa.

– „Do zdarzenia doszło w dniu 5 września 2021 roku około godz. 00:30 w nocy w jednym z klubów mieszczących się przy ul. Moniuszki w Łodzi” – mówi kom. Marcin Fiedukowiczz łódzkiej komendy miejskiej.

– „Dwie kobiety wychodząc z klubu dokonały kradzieży poduszki oraz repliki obrazu Mona Lisy” – dodaje.

Nie wiadomo ile warte były przywłaszczone „pamiątki”, jednak najwyraźniej niemało, skoro zadecydowano o opublikowaniu wizerunków imprezowiczek.

Pierwsza z kobiet, w wieku ok. 30 lat, miała jasne włosy zwinięte w kitkę. Ubrana była w czarną kurtkę, ciemne, jeansowe spodnie, czarne buty, a na plecach miała plecak.

Druga z kobiet, również w wieku ok. 30 lat, miała długie, ciemne, rozpuszczone włosy. Na sobie miała jasną kurtkę, ciemne spodnie i białe buty. Na szyi miała kolorowy szal.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych sprawczyń tego przestępstwa, albo posiadające istotne informacje w przedmiotowej sprawie proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 841 48 94 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 bądź całodobowo pod numerami: 47 841 14 00, 47 841 14 01 lub pod alarmowym 112.

Jacek Jaworek wodzi policję za nos? Mógł zostawić po sobie ślad w internecie.

Up to 0% Off on Makeup - Permanent at KK Studio Permanent Makeup
Up to 0% Off on Makeup - Permanent at KK Studio Permanent Makeup
259,99 zł
180 dni
do końca oferty!
Up to 0% Off on Makeup - Permanent at KK Studio Permanent Makeup

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz