Home Kategorie Poruszające Tragiczny finał operacji plastycznej. Nie żyje 22-letnia kobieta.

Tragiczny finał operacji plastycznej. Nie żyje 22-letnia kobieta.

Tragiczny finał operacji plastycznej. Nie żyje 22-letnia kobieta.

Do ogromnej tragedii doszło podczas operacji plastycznej, na którą zdecydowała się 22-letnia kobieta z Meksyku. Postanowiła poddać się liposukcji. Po podaniu znieczulenia wystąpiły jednak niespodziewane komplikacje.

Do dramatu doszło na początku października. 22-letnia Cinthia Lizeth Vega trafiła do kliniki Elohim Integral Esthetic Services w Monterrey. Meksykanka chciała poprawić wygląd swoich pośladków oraz pozbyć się tłuszczu z ramion i brzucha.

Stan kobiety nagle pogorszył się przy podawaniu znieczulenia. Środek wywołał wzrost ciśnienia krwi. 22-latka trafiła do szpitala Camino Real. Niestety, nie udało się jej uratować.

Ojciec kobiety, Julio Cesar Vega, jest wstrząśnięty tragedią. W rozmowie z dziennikarzami portalu Info 7 przyznał, że prosił córkę, aby nie poddawała się operacji.

– „Powiedziałem jej, żeby nie szła, a ona poszła. Nie widziałem jej. Wszyscy mówiliśmy jej, żeby nie szła. Ale cóż, chciała to zrobić” – opowiada.

W mediach pojawiły się doniesienia, że w klinice nie było wykwalifikowanych lekarzy. Śledczy przyznają, że ośrodek mógł jedynie udzielać ogólnych porad medycznych. Żaden z pracowników nie miał uprawnień do wykonywania zabiegów chirurgicznych.

W trakcie kontroli nie przedstawiono żadnych dokumentów, które potwierdzały kompetencje zatrudnionych w klinice osób. W przeszłości pojawiały się doniesienia o tym, że placówka działa bez odpowiednich zezwoleń. Po tragedii z udziałem 22-latki, klinikę zamknięto.

Samolot runął kilka sekund po starcie. Nie żyją wszyscy pasażerowie [ZDJĘCIA]

Źródło: Info 7

Przedłużanie rzęs i uzupełnienie
Przedłużanie rzęs i uzupełnienie
94,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Przedłużanie rzęs (od 94 zł) z uzupełnieniem (od 119 zł) Salonie Piękności Babeczka

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz