Home Kategorie Ludzie Skandal w Ciechanowie. Ryszard „Szczena” Dąbrowski w rękach policji.

Skandal w Ciechanowie. Ryszard „Szczena” Dąbrowski w rękach policji.

Skandal w Ciechanowie. Ryszard „Szczena” Dąbrowski w rękach policji.

Policja zatrzymała Ryśka „Szczenę” za pobicie matki swojego dziecka. Znany z „Chłopaków do wzięcia” Ryszard miał walczyć z Marcinem Najmanem.

W ostatnim czasie Dąbrowski obiecał zmianę swojego zachowania. Odstawił alkohol i zaczął trenować MMA. Wygrał nawet jeden pojedynek, a jego następnym przeciwnikiem miał być Marcin Najman.

Policja potwierdza, że doszło do zatrzymania „Szczeny”. Nie ujawniono jednak żadnych szczegółów, poza tym, że 38-latek był pod wpływem alkoholu.

– „38-letni mieszkaniec Ciechanowa dziś w nocy został zatrzymany w policyjnym areszcie w związku z awanturą domową. Po wytrzeźwieniu będą z nim wykonywane czynności w związku ze zdarzeniem” – przekazała nam rzeczniczka Ciechanowskiej policji.

Jak twierdzi informator o2.pl, dziecko partnerki Ryśka trafiło do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Stamtąd zabrano je do szpitala.

Planowana walka z Marcinem Najmanem może nie dojść do skutku. Przez zatrzymanie, sponsorzy zaczęli wycofywać się z kontraktów.

Marcin Najman skomentował sprawę w wideo opublikowanym na YouTubie. Zawodnik MMA zwraca się w nim do sądu, który zajmie się sprawą „Szczeny”.

– „Wysoki Sądzie, większa kara niż walka ze mną Szczeny nie spotka” – mówi na nagraniu.

Ewa Krawczyk straci połowę majątku po mężu? Zaskakujący obrót sprawy.

Masaż klasyczny lub relaksacyjny
Masaż klasyczny lub relaksacyjny
49,99 zł
4 dni
do końca oferty!
Dzień Kobiet: Masaż klasyczny lub relaksacyjny od 49,99 zł w gabinecie Czas Relaksu w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz