Home Kategorie Ludzie Martyna Wojciechowska z nieoczekiwanym wyznaniem: „Jestem uzależniona”.

Martyna Wojciechowska z nieoczekiwanym wyznaniem: „Jestem uzależniona”.

Martyna Wojciechowska z nieoczekiwanym wyznaniem: „Jestem uzależniona”.

Martyna Wojciechowska stara się wykorzystywać swoje profile w mediach społecznościowych do poruszania ważnych tematów społecznych. Ostatnio opublikowała długi wpis, w którym przyznała się do uzależnienia.

Podróżniczka w obszernym wpisie przyznała, że zmaga się z fonoholizmem, czyli uzależnieniem od smartfona. Wyznała, że sięga po urządzenie w wielu momentach dnia, przez co spędza z nim nawet 3 godziny dziennie.

– „Mam na imię Martyna. Mam 47 lat. Jestem uzależniona. A Ty? Ile godzin dziennie spędzasz przy telefonie? Tak szczerze. Ja z niego korzystam w pracy, podróży, podczas zakupów, do czerpania wiedzy i dla zwykłej przyjemności. Ze 2-3 godz. dziennie na pewno, ale pierwszy telefon kupiłam sobie kiedy miałam 20 lat” – zaczęła swój wpis Wojciechowska.

Gwiazda zdaje sobie sprawę z tego, że problem uzależnienia od telefonu najczęściej dotyka młodych osób, które swojego pierwszego smartfona dostały już w dzieciństwie. Wojciechowska poruszyła ten temat w wywiadzie, który przeprowadziła z Magdaleną Bigaj.

– „Nasze dzieci w większości nie wyobrażają sobie życia bez nowych technologii, z telefonami są obeznane niemal od urodzenia. Niektóre spędzają w wirtualnym świecie nawet 8 godz. dziennie! BYWA, ŻE NASTOLATKI ZAGLĄDAJĄ DO TELEFONU NAWET… 80 RAZY DZIENNIE!!! Masz nad tym kontrolę?” – pyta fanów Wojciechowska.

Podróżniczka zdaje sobie sprawę, że dostęp do telefonu, a tym samym do internetu, można wykorzystywać w przydatny i wartościowy sposób. Ostrzega jednak swoich fanów przed niebezpieczeństwami, które czyhają na dzieci i młodzież w “cyfrowym świecie”.

– „Łatwy dostęp do sieci pozwolił nam na komunikację właściwie z całym światem. W internecie jest mnóstwo wartościowych treści, ale jest też mnóstwo niebezpieczeństw. Tak, jak w życiu realnym. Tylko nad cyfrowym światem mamy zdecydowanie mniejszą kontrolę i mniejszy wpływ na to, co poznają w nim młodzi ludzie” – dodaje Martyna.

Dramat Bożeny Dykiel. Aktorka zmaga się z poważną chorobą.

Masaż kręgosłupa i bańką chińską
Masaż kręgosłupa i bańką chińską
29,99 zł
50,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż za 29,99 zł w Gabinecie Masażu Sławomira Grabskiego w Bielsku-Białej (do -48%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz