Home Kategorie Porady Podejrzewasz, że partner cię zdradza? Zadaj mu te 4 pytania.

Podejrzewasz, że partner cię zdradza? Zadaj mu te 4 pytania.

Podejrzewasz, że partner cię zdradza? Zadaj mu te 4 pytania.

Czasami zdarza się tak, że wyczuwamy, iż partner nas zdradza. Zamiast snuć domysły, warto zdać mu kilka pytań. Oto porady, które pozwolą ci rozwiać wszelkie wątpliwości.

Twój partner nawet na chwilę nie rozstaje się z telefonem i wzbudza to twoje podejrzenia? Lepiej nie przeglądaj go potajemnie. Portal kobieta.gazeta.pl podpowiada, że warto po prostu poprosić ukochanego o możliwość skorzystania z jego telefonu. Reakcja może powiedzieć naprawdę wiele.

Pomóc może też pytanie „dlaczego zachowujesz się wobec mnie inaczej niż kiedyś?”. Zmiany w zachowaniu nie są oczywiście niepodważalnym dowodem na zdradę, ale jeśli partner nie będzie potrafił wskazać przyczyny, może być to niepokojący sygnał.

„A może detoks od mediów społecznościowych?” – to pytanie również może okazać się pomocne. Social media to jedno z największych źródeł zdrad. Jeśli twój partner korzysta z nich bez przerwy, może warto zaproponować mu detoks. Ciekawe, jak zareaguje…

Jeśli masz dość podchodów, zapytaj wprost: „czy ty mnie zdradzasz?”. Wytłumacz, co spowodowało, że w twojej głowie pojawiły się takie wątpliwości. To sposób na to, by w końcu wyjaśnić sytuację, która spędza ci sen z powiek.

10 babcinych sztuczek na pranie, dzięki którym zaoszczędzisz mnóstwo czasu.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Przegląd auta z geometrią kół
Przegląd auta z geometrią kół
74,99 zł
110,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Przegląd auta z geometrią kół od 74,99 zł w Autotest Polska – 8 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz