Home Kategorie Poruszające 4-latek zginął pod kołami samochodu. Razem z ojcem jechali na rowerach.

4-latek zginął pod kołami samochodu. Razem z ojcem jechali na rowerach.

Policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego starają się ustalić okoliczności wypadku, w którym śmierć poniósł 4-latek. Tragedia rozegrała się w niedzielne popołudnie na jednym ze skrzyżowań w mieście.

Do wypadku doszło w niedzielę ok. 17:30 na skrzyżowaniu ul. Armii Polskiej i 30 stycznia. Zderzyły się tam dwie osobówki – Chevrolet i BMW.

W wyniku uderzenia Chevrolet odbił się od BMW i potrącił 4-letniego chłopca, który razem z ojcem jechali na rowerach po chodniku. Niestety, dziecko zmarło.

– „Bezpośrednio po wypadku kierowca chevroleta pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia. Obecnie poszukują go policjanci ze wszystkich pionów gorzowskiej komendy oraz z oddziałów prewencji. Nie wykluczamy, że zbiegł, gdyż mógł prowadzić auto pod wpływem alkoholu bądź narkotyków” – powiedział, cytowany przez Polską Agencję Prasową, Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.

Maludy dodał, że rodzina zmarłego dziecka otrzymała opiekę psychologów, a na miejscu wypadku pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Ustalany jest dokładny przebieg tragedii. 26-latek, który kierował BMW był trzeźwy i prawdopodobnie nie jest winny wypadku.

Tragiczny finał operacji plastycznej. Nie żyje 22-letnia kobieta.

Źródło: PAP

Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
9,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Odbitki 10x15 (pakiet 50, 100 lub 500 odbitek) od 9,90 zł i więcej opcji z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz