Home Kategorie Poruszające Powiedziała chłopakowi, że jest w ciąży. Nagle on padł na kolana i wyznał jej całą prawdę.

Powiedziała chłopakowi, że jest w ciąży. Nagle on padł na kolana i wyznał jej całą prawdę.

Powiedziała swojemu chłopakowi, że jest w ciąży. Myślała, że partner ucieszy się z takiej wiadomości. Jego reakcja była jednak zaskakująca.

Nikki Viann i jej chłopak do końca życia nie zapomną dnia, w którym dowiedzieli się o ciąży. Kobieta postanowiła podzielić się z internautami tym, jak przekazała ukochanemu wspaniałą nowinę. Nikki ukryła telefon w pokoju i nagrała reakcję partnera na wieści o ciąży.

Na filmie widzimy, jak para razem wchodzi do domu. Na pierwszym planie widać kolorowe balony przywiązane do stołu. Na blacie leżą ciążowe zdjęcia USG. Mężczyzna od razu zauważa dekoracje. Pyta partnerkę, czy to prawda. Zdaje się, że nie może uwierzyć w to, co się dzieje. Kilkukrotnie prosi Nikki, aby nie żartowała z niego. Kobieta zapewnia ukochanego, że to prawda. Na dowód pokazuje nawet test ciążowy.

Podekscytowany mężczyzna pada na ziemię i chowa głowę w dłoniach. W pierwszym momencie nie wiemy czy wiadomość o ciąży przeraziła go, czy jest szczęśliwy. Zaniepokojona Nikki martwi się o partnera i siada na ziemi, próbując dowiedzieć się, co się stało.

@nikkiviannaWhen I suprised my boyfriend with the Big News! #pregnancyannouncement #pregnant #baby2021♬ Bella’s Lullaby – Michele Garruti

Dopiero po kilku sekundach mężczyzna dochodzi do siebie i tłumaczy swoją reakcję.

– „Nigdy nie miałem rodziny” – mówi. Nikki pociesza ukochanego i odpowiada, że to ona jest jego rodziną.

Poruszające nagranie w ciągu kilku dni doczekało się ponad 20 mln wyświetleń. Internauci są zgodni, że szczera reakcja chłopaka bardzo ich wzruszyła. Jedna z komentujących osób stwierdziła:

– „’Nigdy nie miałem rodziny’. To zdanie naprawdę mnie poruszyło. Sam też kiedyś byłem w takiej sytuacji, ale teraz mam swoją rodzinę. Gratulacje.”

Dziecko pary już przyszło na świat. Niedawno influencerka podzieliła się nagraniem z cesarki.

 

View this post on Instagram

 

Post udostępniony przez Nikki Vianna (@nikkivianna)

Podejrzewasz, że partner cię zdradza? Zadaj mu te 4 pytania.

Całodniowe wejście do sali zabaw
Całodniowe wejście do sali zabaw
26,99 zł
39,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Sala zabaw: nieograniczone czasowo wejście dla dzieci od 26,99 zł w 4Kids w Tychach

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz