Home Kategorie Życie Wrzucił intymne zdjęcia z randki. Wiele osób oburzył pewien szczegół.
13.57K

Wrzucił intymne zdjęcia z randki. Wiele osób oburzył pewien szczegół.

Czy miłość można jakoś sklasyfikować? Czy ta biedniejszych osób jest gorsza od tej bogatych? Zdaje się, że tak, a przekonał się o tym pewien mężczyzna, który postanowił zaskoczyć swoją ukochaną i przygotować jej romantyczną kąpiel.

Wiele osób jest oburzonych tym, że takie fotki trafiły do sieci. Uważają, że to niesmaczne i patologiczne. Co najbardziej ich razi? Grzyb na fugach, skarpetki na suszarce i ogólny rozgardiasz. Większość jednak uznała za niesmaczne po prostu to, że takie zdjęcia trafiły do internetu, gdzie każdy odbiorca zdaje sobie sprawę, że para pozuje nago.

– „Boże, jak można dodać takie zdjęcia?! Przecież ta łazienka jest okropna!!!”

– „Żal mi tych ludzi, naprawdę. Jak można dodać tak intymne fotografie do sieci? To już nie chodzi o tę brzydką łazienkę tylko o sam fakt dodawania takich fot”

– „Szczerze? Moim zdaniem przesada”

– „Nie mogę wytrzymać ze śmiechu. No jak można dodać coś tak paskudnego publicznie i jeszcze się tym szczycić? Czy ci ludzie są normalni?”

Pojawiły się też jednak głosy ludzi, którzy postanowili stanąć w obronie pary.

– „A ja polecam nie oceniać aż tak pochopnie. Nie znamy tych ludzi. Może dla nich to szczyt luksusu i cieszą się z tego, że udało im się zorganizować taki czas dla siebie? A zdjęcia, że są śmiałe? No są i nie powinny być w sieci, ale jak ci ludzie może na co dzień mają niezbyt kolorowe życie i takimi samymi ludźmi się otaczają, to uznali, że to pokazanie intymnych chwil sprawi, że choć na chwilę poczują się wyjątkowi”

– „Wierzę, że wszyscy ci, którzy tak bardzo mocno negatywnie komentują tę parę, mają w domu marmurowe posadzki i nie mają brudnych fug w łazience, ale za to ich mąż robi im takie kąpiele co tydzień i nie jest to nic wyjątkowego”

A jakie jest wasze zdanie na temat tych zdjęć?

Wymieniali podłogę w domu i znaleźli tajne przejście do piwnicy. To, co było w środku jest niesamowite

Depilacja laserowa: pakiety
Depilacja laserowa: pakiety
119,00 zł
299,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Wybrany pakiet depilacji laserowej dla kobiet lub mężczyzn od 119 zł w Depilacja.pl – 47 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz