Home Kategorie Życie Klepnął nieznajomą w pośladek. Nie spodziewał się takich konsekwencji.
5.00K

Klepnął nieznajomą w pośladek. Nie spodziewał się takich konsekwencji.

Klepnął nieznajomą w pośladek. Nie spodziewał się takich konsekwencji.

Pewien mieszkaniec Łodzi poważnie zdziwił się, gdy do jego drzwi zapukała policja. Kilka dni wcześniej 34-latek klepnął nieznajomą kobietę w pośladek. Twierdził, że nie mógł się oprzeć. Za to dostał dozór policyjny i grozi mu do 8 lat więzienia.

Do nieprzyjemnego incydentu doszło w kamienicy przy ul. Radwańskiej w Łodzi. Mieszkająca tam kobieta wracała do domu i wchodziła po schodach, gdy poczuła uderzenie w pośladek. Odwróciła się i zobaczyła mężczyznę, który rzucił się do ucieczki.

Oburzona zgłosiła zajście na policję. Tydzień później do drzwi 34-letniego mężczyzny zapukali policjanci. Zdziwiony przyznał się do napastowania, ale “nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego to zrobił”.

– „Jak wyjaśniał, był to impuls, ponieważ kobieta bardzo mu się spodobała i nie potrafił się oprzeć, aby jej nie dotknąć” – informuje Katarzyna Zdanowska z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Przez brak kontroli nad swoim zachowaniem 34-latek ma ogromne kłopoty. Prokuratura Rejonowa Łódź Śródmieście postanowiła go zatrzymać. Usłyszał zarzut doprowadzenia osoby do poddania się innej czynności seksualnej, za co grozi kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat. Oprócz tego mężczyzna został objęty dozorem policyjnym.

Wrzucił intymne zdjęcia z randki. Wiele osób oburzył pewien szczegół.

Off-road: szkolenie z nagraniem HD
Off-road: szkolenie z nagraniem HD
89,99 zł
180 dni
do końca oferty!
45-minutowe szkolenie z jazdy off-road z nagraniem HD i bonem wartościowym za 89,99 zł i więcej opcji w Abstractive

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz