Home Kategorie Niesamowite Popatrz na swoją dłoń i sprawdź długość małego palca. To mówi o tobie, więcej niż myślisz.

Popatrz na swoją dłoń i sprawdź długość małego palca. To mówi o tobie, więcej niż myślisz.

Każdy człowiek się różni i ma inny charakter. I mimo iż niektórym ciężko w to uwierzyć, okazuje się, że budowa naszego ciała odzwierciedla to, jacy jesteśmy naprawdę.

Niedawne badania wykazały, że kształt palców może wskazywać na pewne cechy danej osoby. Chodzi o długość palca serdecznego i małego. Istnieją trzy typy dłoni, które oznaczyliśmy jako A, B i C. Sprawdź, do której grupy należysz i co to znaczy. Może dowiesz się o sobie czegoś ciekawego?

TYP A

Ludzie należący do tej grupy są z reguły niedostępni i nie dzielą się swoimi uczuciami. Posiadają też tendencje do przedstawiania samych siebie jako silniejszych i bardziej doświadczonych, niż są naprawdę. Nienawidzą nieuczciwości, kłamstwa i hipokryzji. Sprawiają wrażenie bardziej wyczulonych na emocje innych osób. Nie należą do ludzi tolerancyjnych, dlatego często stają się aroganccy i ekscentryczni. Mimo to mają jednak ogromne serca i lubią pomagać.

TYP B

Ludzie z takim kształtem dłoni zwykle są lojalni i oddani. Poświęcają dużo uwagi osobom, które kochają. W środku są bardzo wrażliwi, ale starają się tego nie okazywać. Obawiają się bycia zranionymi, mimo iż zazwyczaj sprawiają wrażenie spokojnych i opanowanych. Zdawać by się mogło, że nie potrzebują nikogo, aby być szczęśliwymi, ale to błąd. Chcą mieć kogoś, kto będzie ich bratnią duszą. Osoby należące do tej grupy nawet, gdy zostaną zranione, będą dusić to w sobie.

TYP C

Ci ludzie szybko zapominają o przeszłości, a w szczególności o sytuacjach, które ich rozzłościły. Lubią stawiać czoła nieznanemu. Szanują opinię innych, ale mogą sprawiać wrażenie apodyktycznych przez swoje ego. Często jednak to oni pierwsi wyciągają rękę na zgodę. Osoby z typem dłoni C są zwykle bardzo ostrożne i nie lubią dzielić się uczuciami. Są proste i z reguły same radzą sobie ze swoimi problemami. Marzą, aby ludzie im ufali i mogli na nich polegać. Świetnie zdają sobie sprawę z tego, czego chcą od życia. Mają poukładane priorytety i bez problemu odróżniają dobro od zła.

10 rzeczy, które sprawiają, że krew się w żyłach gotuje. Ci ludzie nie odebrali lekcji dobrego wychowania.

Źródło: yourtango.com

12-etapowy zabieg
12-etapowy zabieg
99,99 zł
220,00 zł
90 dni
do końca oferty!
12-etapowy zabieg ze śluzem ślimaka na twarz i okolice oczu za 99,99 zł zamiast 220 zł w Hialuron (do -58%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz