Home Kategorie News Makabra niedaleko Jawora. Parafianka znalazła ciało proboszcza. Tajemnicza śmierć.

Makabra niedaleko Jawora. Parafianka znalazła ciało proboszcza. Tajemnicza śmierć.

Makabra niedaleko Jawora. Parafianka znalazła ciało proboszcza. Tajemnicza śmierć.

Makabryczne odkrycie w miejscowości Pomocne koło Jawora (woj. dolnośląskie). Parafianka znalazła ciało proboszcza. Na jego zwłokach odkryto obrażenia zewnętrzne.

Jak ustalił Fakt, zwłoki należą do 54-letniego ks. Marka L., proboszcza parafii. Mieszkanka przyszła do kancelarii parafialnej po to, żeby załatwić jakieś sprawy. Wtedy znalazła ciało księdza.

– “Około 7:30 dyżurny otrzymał zgłoszenie o ujawnieniu zwłok mężczyzny leżących na terenie kompleksu przykościelnego w Pomocnem. Z ustaleń wynika, że to 54-letni ksiądz. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza, technik kryminalistyki i prokurator. Ciało miało obrażenia” – przekazała Ewa Kluczyńska z Komendy w Jaworze.

Jak podaje Radio Wrocław, w tej chwili śledczy skłaniają się ku wersji nieszczęśliwego wypadku.  Prawdopodobnie wszedł on na dach po to, żeby sprawdzić szczelność komina. Obecnie czynności prowadzi policja i prokuratura.

Koronawirus raport 12.10.2021. Kolejny dzień z wysoką liczbą zakażeń. Obostrzenia coraz bliżej. Przeraża duża ilość zgonów.

Źródło: fakt

 

 

Wstęp do parku trampolin
Wstęp do parku trampolin
22,99 zł
29,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Godzinny wstęp do parku trampolin od 22,99 zł w Parku Rozrywki Parabola

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz