Home Kategorie Życie Dantejskie sceny w Zakopanem, najmłodsza osoba miała tylko 18 lat. Policja interweniowała ponad 150 razy.

Dantejskie sceny w Zakopanem, najmłodsza osoba miała tylko 18 lat. Policja interweniowała ponad 150 razy.

Dantejskie sceny w Zakopanem, najmłodsza osoba miała tylko 18 lat. Policja interweniowała ponad 150 razy.

Miniony weekend był bardzo intensywny dla policjantów z Zakopanego. Interweniowali oni ponad 150 razy. Powód? Pijani turyści. To prawdziwa plaga naszych ośrodków turystycznych.

W miniony weekend zakopiańscy policjanci musieli interweniowali ponad 150 razy na terenie całego powiatu tatrzańskiego, a także w samych Tatrach z powodu licznych przypadków pijanych turystów. To nie najlepsza wizytówka dla naszych ośrodków wczasowych.

– “Najwięcej interwencji dotyczyło pijanych osób, awantur i zakłócenia ciszy nocnej. Sobotnia noc zakończyła się zatrzymaniem aż sześciu osób, które zdecydowanie przesadziły z alkoholem” – tłumaczył asp. sztab. Roman Wieczorek  z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.

Najmłodsza zatrzymana osoba miała 18 lat. Była to dziewczyna. Pozostawiona sama w nocy na Krupówkach mogła zamarznąć.

W zeszłą sobotę doszło także do interwencji w schronisku na Kalatówkach. Służby zostały wezwane do pijanej pary, która awanturowała się zakłócając spokój i ciszę innym turystom. Dzięki Bogu, policji udało się powstrzymać tą kłótnie małżeńską.

Policja musiała także interweniować również w sprawie mężczyzny, który próbował skraść ze straganu kolorową perukę. Policja złapała mężczyznę i ukarała dziwnego złodzieja, mandatem. Sytuacja w Zakopanem pokazuje spory problem z polskimi turystami.

“Widzą zmarłych, a później sami umierają”. To nowa choroba, która atakuje mózg.

Źródło: turysci.pl

 

 

Off-road: szkolenie z nagraniem HD
Off-road: szkolenie z nagraniem HD
89,99 zł
180 dni
do końca oferty!
45-minutowe szkolenie z jazdy off-road z nagraniem HD i bonem wartościowym za 89,99 zł i więcej opcji w Abstractive

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz