Home Kategorie Poruszające Zwłoki kobiety dryfowały na powierzchni wody. Syn znalazł ciało matki.

Zwłoki kobiety dryfowały na powierzchni wody. Syn znalazł ciało matki.

Zwłoki kobiety dryfowały na powierzchni wody. Syn znalazł ciało matki.

Nie żyje 68-letnia mieszkanka gminy Szastarka na Lubelszczyźnie. Kobieta wyszła z domu i nie dawała oznak życia. Zaniepokojony syn odnalazł zwłoki matki w stawie niedaleko domu.

Do tragedii koło Kraśnika doszło w poniedziałek wieczorem. Przed 22:00 policja dostała zgłoszenie o odnalezieniu zwłok w przydomowym stawie. Na miejsce skierowano pogotowie i patrol funkcjonariuszy. Śledczy przy udziale techników kryminalistyki i prokuratora oraz lekarza medycyny sądowej przeprowadzili oględziny.

Przyczyną śmierci 68-latki był prawdopodobnie nieszczęśliwy wypadek. Jak przekazują śledczy, kobieta codziennie zaganiała na noc kaczki, które w ciągu dnia pływały w stawie. 68-latka wyszła z domu w poniedziałek po południu. Kiedy do niego nie wróciła, zaniepokojony syn zaczął poszukiwania.

W pewnym momencie mężczyzna zauważył, że zwłoki jego matki dryfują na powierzchni wody. Niestety, jej życia nie udało się uratować. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Śledczy przeprowadzają czynności, które mają ustalić przyczyny oraz okoliczności zdarzenia.

Matka z małymi dziećmi wyskoczyła przez okno. Cała trójka nie żyje.

Gładkie ciało
Gładkie ciało
109,00 zł
278,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Depilacja SPEC3 Hybrid i Light Sheer Desire/Duet na 2 partie ciała za 109 zł i więcej w Depilacja.pl – 47 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz