Home Kategorie Poruszające 29-letni mężczyzna stracił członka, bo… wsiadł pijany za kierownicę.

29-letni mężczyzna stracił członka, bo… wsiadł pijany za kierownicę.

29-letni mężczyzna stracił członka, bo… wsiadł pijany za kierownicę.

Do okropnego wypadku doszło w USA. Pijany 29-latek wsiadł za kółko i spowodował wypadek. Doznał poważnych obrażeń. Lekarze byli zmuszeni amputować mu członka.

Do wypadku doszło w maju 2014 roku w St. Louis. Po latach Paul Berry odważył się opowiedzieć co tym wydarzeniu.

29-latek pod wpływem alkoholu postanowił wsiąść za kierownicę i pojechać do swojej dziewczyny.

Berry stracił panowanie nad samochodem. Doszło do wypadku. Mężczyzna wypadł z auta przez tylną szybę. Później pojazd wylądował na nim. Niewiele brakowało, a 29-latek nie przeżyłby tego wypadku.

Nieodpowiedzialnemu Paulowi pomógł kierowca ciężarówki, który jechał za nim. Wraz z innymi kierowcami przenieśli samochód, który przygniótł 29-latka. Później trafił do szpitala.

W wypadku 29-latek złamał kręgosłup, szczękę, biodro oraz miednicę. Lekarze stwierdzili też poważny uraz mózgu. To jednak nie wszystko. Doszło też do uszkodzenia członka. Medycy musieli amputować go wraz z jądrem.

W rozmowie z dziennikarzami Paul Berry przekazał też, że medycy powiedzieli mu, że gdy leciał śmigłowcem, jego serce stanęło na kilka sekund.

Mężczyzna był w śpiączce przez 5 tygodni. Kiedy się wybudził, miał tytanową szczękę. Paulowi wstawiono 13 śrub w brodę oraz płytki po obu stronach twarzy.

Ze względu na zagrożenie życia, lekarze musieli amputować mu członka i jądro.

– „Musieli mi amputować, no cóż… męskość. To tak jakby wycięli drzewo i został po nim tylko pień. To ironiczne, bo dopiero po wypadku poczułem się jak mężczyzna” – cytuje słowa Berry’ego portal walesonline.co.uk.

Mężczyzna i tak miał dużo “szczęścia w nieszczęściu”. Jak stwierdzili lekarze, kilka milimetrów dalej i 29-latek mógłby być sparaliżowany czterokończynowo. Paul, mimo że złamał kręgosłup, może dalej funkcjonować.

Wrzucił intymne zdjęcia z randki. Wiele osób oburzył pewien szczegół.

Źródło: walseonline.co.uk

Zestawy sushi z przystawką
Zestawy sushi z przystawką
56,99 zł
80,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Japońska uczta sushi dla 2 osób za 49,99 zł i więcej opcji w Restauracji Sushi Pataya w Katowicach

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz