Home Kategorie Poruszające 4-letni Piotruś zginął pod kołami samochodu. Poruszająca prośba rodziny.

4-letni Piotruś zginął pod kołami samochodu. Poruszająca prośba rodziny.

4-letni Piotruś zginął pod kołami samochodu. Poruszająca prośba rodziny.

Pogrzeb 4-letniego Piotrusia odbędzie się w sobotę. Chłopiec stracił życie przez pirata drogowego w Gorzowie Wielkopolskim. Rodzina dziecka wystosowała wzruszającą prośbę do tych, którzy chcą pożegnać 4-latka.

Piotruś został śmiertelnie potrącony 10 października. Kierowca Chevroleta zderzył się z BMW w trakcie próby wyprzedzania, zjechał na chodnik i uderzył w dziecko jadące na rowerze. Świadkiem tragedii był ojciec Piotrusia.

Śmierć chłopca wstrząsnęła mieszkańcami. W miejscu wypadku zapalali znicze i zostawiali maskotki, aby upamiętnić Piotrusia.

– „Pogrzeb 4-letniego Piotrusia odbędzie się 16 października o godz. 14 na cmentarzu przy ul. Żwirowej w Gorzowie” – podał serwis gorzowianin.com.

Przekazano też prośbę rodziny do osób planujących pożegnać zmarłego chłopca.

– „Rodzina chłopca prosi, aby osoby, które chcą i będą uczestniczyć w ostatniej drodze tragicznie zmarłego Piotrusia, przyniosły białe balony wypełnione helem, które zostaną następnie wypuszczone w niebo” – czytamy w poście zamieszczonym na stronie serwisu w mediach społecznościowych.

W sprawie wypadku prowadzone jest śledztwo. Kierowca, który spowodował wypadek uciekł z miejsca zdarzenia, jednak policja następnego dnia zdołała go aresztować. To 38-latek. Został zatrzymany w jednym z gorzowskich hoteli. Nie stawiał oporu.

We wtorek śledczy przesłuchali 38-latka w prokuraturze. Postawili mu zarzuty. Mężczyzna odpowie za spowodowanie śmiertelnego wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia.

– „W czasie przesłuchania mężczyzna przyznał się do tego zarzutu i złożył wyjaśnienia. Podejrzanemu grozi od dwóch do 12 lat więzienia. To jest ta zaostrzona forma, ze względu na ucieczkę z miejsca zdarzenia” – przekazał w rozmowie z TVN24 Łukasz Gospodarek, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim. Sąd zdecydował o tymczasowym trzymiesięcznym areszcie dla podejrzanego.

29-letni mężczyzna stracił członka, bo… wsiadł pijany za kierownicę.

Źródło: TVN24, Facebook

Manicure hybrydowy
Manicure hybrydowy
29,99 zł
60,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Manicure hybrydowy od 29,99 zł w Salonie Fryzur i Kosmetyki Joanna Kwaśniewska

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz