Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Jackowski miał szokującą wizję. „Nastąpi alert. Stan gotowości”.

Jasnowidz Jackowski miał szokującą wizję. „Nastąpi alert. Stan gotowości”.

Jasnowidz Jackowski miał szokującą wizję. „Nastąpi alert. Stan gotowości”.

Krzysztof Jackowski opublikował swoją najnowszą wizję, gdzie przygląda się sytuacji w Polsce. Jasnowidz przewiduje rychły koniec rządów Mateusza Morawieckiego.

W swojej najnowszej wizji Jackowski wraca do tematu sytuacji politycznej w Polsce. Jasnowidz wielokrotnie mówił już, że to, co dzieje się w kraju jest dziwne i zdaje się, że rządzący będą starać się zrzucić z siebie władzę po wykonaniu ściśle określonych działań. Tym razem Jackowski mówił o tym, że to premier i czterech innych jego ludzi już niedługo wycofają się z rządzenia.

Jak zauważa jasnowidz, Mateusz Morawiecki jest coraz bardziej zmęczony i zniesmaczony polityką, którą uprawia. Jednakże, według Jackowskiego, rządy obecnego premiera mają cel, który jest jasno wytyczony i niekoniecznie jest to coś, co jest związane z gospodarką. Krzysztof Jackowski twierdzi, że premier niezbyt chce robić to, co robi.

– “Osobiście patrząc na premiera, widzę w nim coraz większe zmęczenie, zniesmaczenie. Na pewno ten urząd nie jest dla niego lekki. Uwaga: ja go tu w niczym nie tłumaczę. Ja też nie jestem zwolennikiem tego, czy innego premiera, natomiast widzę w jego oczach pewną zgorzkniałość, która jest jak gdyby obrazem, że nie do końca to, co się dzieje i w czym on uczestniczy, jest po jego myśli i odnoszę takie wraże, że premier Morawiecki jest osobą, która jest premierem dlatego, że ma dokładnie wytyczony plan pewnych działań i to nie koniecznie patrzmy na działania gospodarcze” – stwierdził Jackowski.

Jasnowidz z Człuchowa przekonuje, że Morawiecki, w związku z niepewnością swoich poczynań, odczuwa silny lęk. Niepewność ma być widać w jego oczach.

– “Ja w nim widzę pewne cierpienie. Widzę pewien lęk, pewną obawę, pewna niepewność tego, czym jest. Jest premier i jest czterech innych ludzi w rządzie, z którymi premier ma ścisłe zadania do wykonania i jest w nim też duża niepewność, której, jeszcze kilka miesięcy wstecz, nie było. Jest ta niepewność w nim. Jak chwilę przed audycją popatrzyłem na wydrukowane zdjęcie premiera Mateusza Morawieckiego i popatrzyłem w jego oczy, to jest ta niepewność” – stwierdził Jackowski.

W swojej przepowiedni Jackowski wieszczy koniec rządów Morawieckiego. Zauważa, że premier dokona “sprytnej ewakuacji”.

– “Mowa o sprytnej ewakuacji. Jego i czterech innych osób pełniących funkcje. To działanie mi wygląda na działanie na dwóch frontach. Jest realizowane coś, co tyczy Europy, a w Europie my jesteśmy, to jest naturalna polityka europejska i polska, ale też są spełnione zadania poza tym i to zmartwienie premiera ma związek z tym, co dzieje się z tym drugim ustaleniem, układem poza Unią europejską. Mam wrażenie, że premier wie, że nasz kraj w którymś momencie będzie pełnił bardzo ważną rolę w tym, co się będzie działo być może całkiem niedługo na świecie” – ujawnił.

Następnie wizjoner wspomniał o tajemniczym alercie, który nastąpi już w listopadzie. Alert będzie miał związek z możliwym zawaleniem się budynku, w który coś uderzyło.

– “W listopadzie nastąpi alert. Stan gotowości. Mamy niedługo połowę października. Dziwne. Wielki budynek gdzieś w świecie się wali. Jakby coś w niego uderzyło. Duży budynek. Może budynek jakieś administracji. W obcym państwie wali się, jakby coś w niego uderzyło i od tego momentu powstaje stan gotowości. Czuję z pana premiera to, że jest zniesmaczony pewnym działaniem, które musi realizować i jest ono poza polityka gospodarczą naszego państwa i UE. Jest premier i są cztery inne osoby w rządzie, które de facto są w tym wiedzą o tym i są zmęczeni tą realizacją” – wyjaśnił Jackowski.

Rodzina robiła sobie takie samo zdjęcie przez 22 lata. Ostatnie jest porażające…

Kurs online: pierwszej pomocy z MEN
Kurs online: pierwszej pomocy z MEN
9,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego za 9 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz