Home Kategorie Poruszające Nauczyciel uprawiał seks z 13-letnią uczennicą. Nakryli ich uczniowie.

Nauczyciel uprawiał seks z 13-letnią uczennicą. Nakryli ich uczniowie.

Nauczyciel uprawiał seks z 13-letnią uczennicą. Nakryli ich uczniowie.

Nauczyciel z Nowej Zelandii stracił pracę po tym, jak okazało się, że uprawiał seks z 13-latką. Sprawę odkryli dopiero uczniowie.

Związek nauczyciela i 13-latki trwał ponad pół roku. Z początku mężczyzna nie przyznawał się do winy i tłumaczył dyrektorowi placówki, że jest niewinny.

Jak podaje portal nzherald.co.nz, sprawa wyjaśniła się dopiero, gdy uczniowie ukradli telefon swojej koleżanki. Tam odnaleźli niezbite dowody na romans dziewczyny z nauczycielem. Pedagog nie miał wyjścia i ostatecznie przyznał się do romansu.

Prawo w Nowej Zelandii nie pozwala na ujawnienie danych, lub jakichkolwiek szczegółów, które mógłby zidentyfikować nauczyciela oraz uczennicę.

– „Komisja oskarżyła nauczyciela o posiadanie „niewłaściwego związku” z 13-letnią dziewczyną, między marcem a wrześniem 2020 roku” – czytamy.

Więcej szczegółów sprawy poznamy po decyzji Trybunału Dyscyplinarnego Nauczycieli. Przesądzone jest, że mężczyzna zostanie uznany winnym i spotkają go surowe konsekwencje. W przeszłości nauczycielka z Nowej Zelandii za podobne wykroczenie została skazana na 2,5 roku więzienia.

Bił babcię wszystkim, co miał pod ręką. 26-latek odpowie za brutalne morderstwo.

Źródło: nzherald.co.nz

Kurs online: pierwszej pomocy z MEN
Kurs online: pierwszej pomocy z MEN
9,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego za 9 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz