Home Kategorie Ludzie Ludzie mówią, że ma najprzystojniejszego męża na świecie. Ciężko się z tym nie zgodzić.
2.92K

Ludzie mówią, że ma najprzystojniejszego męża na świecie. Ciężko się z tym nie zgodzić.

Ludzie mówią, że ma najprzystojniejszego męża na świecie. Ciężko się z tym nie zgodzić.

Kenza Zouiten-Subosic jest jedną z najpopularniejszych influencerek ze Szwecji. Obserwuje ją niemal 2 mln osób. Fanki zazdroszczą kobiecie nie tylko wystawnego stylu życia, ale też przystojnego męża.

Kenza założyła bloga modowego w wieku 15 lat. Nie spodziewała się, że jej internetowy dziennik będzie tak popularny. Teraz kobieta jest influencerką, gospodynią programów telewizyjnych i ma własną markę modową. Najbardziej jest dumna ze swojej rodziny.

Kenza w wywiadach podkreśla, że nie zaszłaby tak daleko, gdyby nie wsparcie jej męża. To właśnie Aleks Subosic pomógł jej stworzyć własną modową markę i zajmował się dziećmi, gdy kobieta pracowała na planach telewizyjnych show.

Fanki zwróciły uwagę na męża celebrytki ze względu na jego niezwykłą urodę. Z takim ciałem i mocno zarysowaną szczęką mógłby grać w filmach. Aleks wybrał jednak inną drogę. Jest przedsiębiorcą, siedmiokrotnym mistrzem karate i nurkiem głębinowym.

Para poznała się w 2009 roku na gali „Blog Awards”. Influencerka nie ukrywa, że Aleks od razu zawrócił jej w głowie. Tamtego dnia napisała na swoim blogu: „Poznałam dziś mojego męża”.

Aleks przeczytał wpis i napisał do autorki. Od tamtego momentu są nierozłączni. Para wychowuje dwóch synów, 2-letniego Nikolę i półrocznego Danilo. Mimo iż fanki wzdychają do Aleksa i wysyłają mu niemoralne propozycje, on pozostaje niewzruszony. W końcu tworzą z Kenzą rodzinę idealną.

Co się stało z twarzą Roksany Węgiel? Fani byli w całkowitym szoku.

Aqua Park Zakopane: termy
Aqua Park Zakopane: termy
44,00 zł
55,00 zł
29 dni
do końca oferty!
Termy: 2,5-godzinny bilet wstępu (od 44 zł) lub całodzienny bilet open (od 75 zł) do Aqua Parku Zakopane

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz