Home Kategorie Życie Szok! Znicze na Wszystkich Świętych po 1000 zł!
8.83K

Szok! Znicze na Wszystkich Świętych po 1000 zł!

Szok! Znicze na Wszystkich Świętych po 1000 zł!

Końcówka października oznacza przygotowania do Wszystkich Świętych. W okolicach cmentarzy pojawiają się już stoiska, gdzie można nabyć znicze i kwiaty. Pandemia sprawia, że niektórzy chcą zrobić zakupy przez internet. A tam…

Rok temu rząd zaskoczył Polaków, gdy nagle, tuż przed 1 listopada, postanowił zamknąć cmentarze. Decyzja ta była uzasadniona rozkręcającą się wtedy kolejną falą pandemii. Tegoroczne Wszystkich Świętych tuż za rogiem, stąd też przed cmentarzami można już dostrzec pierwsze stragany ze zniczami i kwiatami.

Coraz częściej Polacy kupują jednak przez internet. Wpłynęła na to m.in. pandemia. Szukając zniczy czy wiązanek na Wszystkich Świętych można jednak przeżyć spory szok. Wszystko przez otaczającą nas drożyznę.

Wystarczy rzucić okiem na popularne platformy sprzedażowe, aby zauważyć, jak zmieniły się ceny. Niektóre firmy sprzedają ekskluzywne lampiony i znicze za kwoty sięgające nawet 1000 zł.

Co dostaniemy w tej cenie? Lampiony wykonane ze stali niklowanej i szkła. Są też lampiony drewniane. Te nabędziemy nieco taniej, bo za nieco ponad 700 zł.

Poszli do sklepu koło domu Kaczyńskiego. To niebywałe, co tam zastali.

Źródło: se.pl

Rezonans magnetyczny
Rezonans magnetyczny
325,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Rezonans magnetyczny kręgosłupa (od 325 zł) lub głowy (355 zł) i więcej opcji w Centrum Medycznym Enel-Med – 3 miasta

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz