Home Kategorie Poruszające 7-latka płakała i krzyczała. Wstrząsające sceny w szkole.

7-latka płakała i krzyczała. Wstrząsające sceny w szkole.

7-latka płakała i krzyczała. Wstrząsające sceny w szkole.

W szkole podstawowej w Mójczy doszło do przerażających scen. Kurator sądowy chciał odebrać dziecko matce i przekazać je pod opiekę ojcu. Dziewczynka była przerażona.

Rodzice 7-letniej Ady rozwodzą się. We wrześniu sąd przyznał prawo do opieki nad dzieckiem ojcu. Do tej pory dziewczynka mieszkała z matką.

Kurator zgodnie z postanowieniem sądu chciał przekazać dziecko ojcu. Razem z nim udał się do szkoły w Mójczy, gdzie uczęszcza dziewczynka. W placówce pojawiła się też matka Ady.

Interwencję uwieczniono na nagraniu, które trafiło do sieci. Widzimy na nim, że 7-latka jest przerażona. Dziecko płakało i krzyczało, że nie chce iść do ojca i chce zostać z mamą. Dziewczynka kurczowo trzymała się dyrektorki szkoły, a później matki.

Pomimo tego kurator nie przerwał interwencji. Zrezygnował dopiero, gdy namówili go do tego policjanci, którzy zjawili się w szkole.

– „Ja dokonałem analizy tych dokumentów, które zgromadził kurator, więc wedle mojej oceny wszystkie czynności były wykonane zgodnie z procedurą obowiązującą w tym temacie” – powiedział TVP3 Kielce sędzia Tomasz Durlej, rzecznik Sądu Okręgowego w Kielcach.

– „To pokazuje, że dziecko absolutnie tam się nie liczy. To jest przedmiot rozgrywek między rodzicami” – skomentowała psycholog Magdalena Florek.

Ojciec dziecka zapowiedział, że nadal będzie dążyć do wykonania wyroku sądu.

Bił babcię wszystkim, co miał pod ręką. 26-latek odpowie za brutalne morderstwo.

Gra w kręgle dla nawet 12 osób
Gra w kręgle dla nawet 12 osób
39,99 zł
80,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Kręgle: 2 godziny gry od 39,99 zł w Copernicus Toruń Hotel w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
10

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz