Home Kategorie Życie Samolot zrzucił nieczystości z toalet nad domami ludzi. „Cały ogród był zabryzgany”.

Samolot zrzucił nieczystości z toalet nad domami ludzi. „Cały ogród był zabryzgany”.

Samolot zrzucił nieczystości z toalet nad domami ludzi. „Cały ogród był zabryzgany”.

Mimo iż ta historia może się zdawać niewiarygodna, wydarzyła się naprawdę. Ogród pewnego mieszkańca Windsoru w Anglii został w całości pokryty nieczystościami z toalet przelatującego samolotu.

Tę sytuację omawiali podczas ubiegłotygodniowego zebrania z radnymi mieszkańcy Winsodru. Jak powiedziała radna Karen Davies, o sprawie usłyszała od poszkodowanego, który zgłosił się do niej z problemem.

– „Wiem, że każdego roku zdarza się kilka incydentów ze zmrożonymi odchodami z samolotów, ale tym razem to nie było zamrożone i cały ogród tego mieszkańca został zbryzgany w bardzo nieprzyjemny sposób” – mówiła podczas zebrania z mieszkańcami Davies. Jak dodała, sam mieszkaniec także przebywał wówczas w ogrodzie i został pobrudzony.

– „To naprawdę straszne, straszne doświadczenie. Mam nadzieję, że nie spotka to więcej żadnego z mieszkańców” – mówiła radna.

Jak dodał radny John Bowden, Windsor znajduje się na po drodze na główne lotnisko w Londynie. Mimo iż w samolotach odchody gromadzi się w specjalnych pojemnikach i opróżnia je dopiero po lądowaniu, czasami przez zmianę ciśnienia na niższych wysokościach dochodzi do przecieków. Wtedy też zmrożone nieczystości spadają na ziemię. Tym razem jednak, jak mówił radny, do zdarzenia doszło w połowie lipca, przez co odchody ze względu na temperaturę były bardziej „płynne” niż zwykle.

– „Szanse, że ktoś zostanie trafiony ekskrementami z samolotu, są jak jeden na milion” – mówił podczas zebrania Bowden.

Jak dodała radna Karen Davies, poszkodowany nie ma zamiaru ubiegać się o odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej. Sprawę wciąż jednak wyjaśnia rada miejska.

Byli małżeństwem zaledwie 2 dni. Ich historia zakończyła się tragicznie.

Źródło: BBC

Zabiegi na ciało
Zabiegi na ciało
69,99 zł
220,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Aromatyczne zabiegi na ciało od 69,99 zł i więcej w Centrum Medycznym Laser-Med w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz