Home Kategorie Poruszające Umarła, jedząc hot-dogi. Okropna śmierć zdolnej sportsmenki.

Umarła, jedząc hot-dogi. Okropna śmierć zdolnej sportsmenki.

Umarła, jedząc hot-dogi. Okropna śmierć zdolnej sportsmenki.

Do tragicznego wypadku doszło w trakcie konkursu jedzenia hot-dogów w USA. 20-letnia Madelyn Nicpon wzięła udział w zawodach, które nie zakończyły się dla niej dobrze. Młoda kobieta zadławiła się i zmarła.

Madelyn Nicpon była znana na Uniwersytecie Tufts. Uchodziła za dobrą studentkę i świetną zawodniczkę lacrosse. Niestety, zmarła w tragicznych okolicznościach. Wszystko przez wzięcie udziału w charytatywnym konkursie jedzenia hot-dogów.

20-latka w trakcie zawodów zakrztusiła się i straciła przytomność. Ratownicy natychmiast zaczęli udzielać jej pomocy, niestety bez skutku. Zawodniczka została przewieziona najpierw do szpitala w Cambridge, a następnie do Bostonu. Lekarze nie byli w stanie jej uratować. Kobieta zmarła.

Ta śmierć wstrząsnęła lokalną społecznością. W kulminacyjnym momencie tysiące osób czuwały w okolicach Uniwersytetu Tufts, aby uczcić pamięć 20-latki. Nie zabrakło też poruszających pożegnań w mediach społecznościowych.

Lokalna policja bada sprawę. Na ten moment ich ustalenia potwierdzają wersję tragicznego wypadku. W mediach zwrócono uwagę na to, że jest to już kolejny taki wypadek. W 2017 roku w Sacred Heart University zmarła Caitlin Nelson, która zakrztusiła się w trakcie konkursu jedzenia naleśników.

Udusił kochankę penisem. Wykorzystał to, że była pijana.

Wstęp do papugarni
Wstęp do papugarni
8,99 zł
12,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Od 8,99 zł: bilet wstępu do Papugarni Białystok

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz