Home Kategorie Poruszające Zwłoki 3-latka odnaleziono w kontenerze. Tydzień wcześniej jego matka została zastrzelona.

Zwłoki 3-latka odnaleziono w kontenerze. Tydzień wcześniej jego matka została zastrzelona.

Zwłoki 3-latka odnaleziono w kontenerze. Tydzień wcześniej jego matka została zastrzelona.

3-letni chłopiec był poszukiwany od tygodnia po tym, jak jego matkę zastrzelono przed domem w Milwaukee. W czwartek zwłoki dziecka odnaleziono w kontenerze na jednym z okolicznych podwórek.

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 3-letniego Majora Harrisa z Milwaukee. W czwartek po południu policjanci odnaleźli ciało dziecka w kontenerze za jednym z okolicznych domów. Na ten moment nie wiadomo, jak długo zwłoki się tam znajdowały.

– „Śledztwo nadal trwa, w tej chwili jest bardzo płynne” – powiedział pełniący obowiązki szefa Jeffrey Norman – „Moje serce i kondolencje wysyłam do rodziny” – dodał.

3-letni Major zaginął tydzień temu, w dniu śmierci swojej matki. 25-letnia Mallery Muenzenberger została zastrzelona na podwórku przed domem 14 października. Kobieta z synem mieszkali w Onalasce, ale ostatni raz byli widziani żywi 9 października w Milwaukee. Rodzina wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że Mallery była ofiarą przemocy domowej.

Policja wszczęła poszukiwania. Ojciec dziecka Carlton Harris Jr. i rodzina ofiary błagały społeczeństwo o pomoc. Teraz Harris krytykuje działania policji – uważa, że dziecko można było znaleźć szybciej i uratować mu życie.

Harris opisał swojego syna jako „szczęśliwego, energicznego, zawsze uśmiechniętego”. W miejscu znalezienia zwłok dziecka zebrała się lokalna społeczność, aby pomodlić się i przedyskutować, jak można zapobiec podobnym tragediom w przyszłości.

Śledczy podejrzewali w sprawie 20-letniego Jaheema Clarka. W niedzielę mężczyzna popełnił samobójstwo, gdy policjanci zbliżyli się do domu, gdzie przebywał. Następnego dnia funkcjonariusze znaleźli czarnego SUV-a zmarłej kobiety w pobliżu jednej z miejskich pralni. W pojeździe zabezpieczono krew.

Do teraz aresztowano 6 osób. Wśród podejrzanych są m.in. dwaj mężczyźni w wieku 21 i 29 lat. Śledztwo przeciąga się, bo zamordowana kobieta nie pochodziła z Milwaukee, a jej tożsamość musiała być zweryfikowana.

Byli małżeństwem zaledwie 2 dni. Ich historia zakończyła się tragicznie.

Orientalne masaże do wyboru
Orientalne masaże do wyboru
89,99 zł
140,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Orientalne masaże do wyboru od 89,99 zł w Gabinecie Masaży Orientalnych Katarzyna Jaworska w Toruniu (do -36%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz