Home Kategorie News Dotarli do wieści, na które czeka cała Polska. Nieoficjalne doniesienia wskazują na to, że zacznie się już jutro.
15.82K

Dotarli do wieści, na które czeka cała Polska. Nieoficjalne doniesienia wskazują na to, że zacznie się już jutro.

Dotarli do wieści, na które czeka cała Polska. Nieoficjalne doniesienia wskazują na to, że zacznie się już jutro.

We wtorek Mateusz Morawiecki ma przeprowadzić zmiany w swoim rządzie. Według nieoficjalnych informacji do rekonstrukcji częściowej rządu, ma dojść 26 października.

Wiadomości na temat jutrzejszej rekonstrukcji rządu są na ten moment nieoficjalne. Na ten moment nikt z członków rządu nie zdecydował się na potwierdzenie tych informacji.

Portal zwany 300POLITYKA dotarł do źródeł mówiących, że 26 października dojdzie do częściowej rekonstrukcji rządu. W rządzie, którym przewodzi Mateusz Morawiecki ma dojść do pewnych zmian. Jakich? Jeszcze nie wiemy.

– „Otoczenie premiera potwierdza, że prezydent dokona jutro zmian w rządzie” – poinformował na Twitterze Roch Kowalski z RMF FM.

Potwierdzają się również wcześniejsze doniesienia na temat tego jakie dokładnie zmiany mają pojawić się w rządzie. Pojawi się najprawdopodobniej nowy minister – szef wydzielonego z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego resortu sportu. Jakie jeszcze zmiany będą miały miejsce? Nie wiadomo.

Uwaga rząd zaostrza zasady dla niezaszczepionych. Polacy, szykujcie się!

Źródło: goniec.pl

Fotokubek ze zdjęciem
Fotokubek ze zdjęciem
15,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 15,90 zł: fotokubek z Twoim zdjęciem, latte lub magiczny kubek zmieniający kolor na Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz