Home Kategorie Ludzie „Ch** im w du**, ja pier***ę”. Skandal w „Tańcu z gwiazdami” [WIDEO]

„Ch** im w du**, ja pier***ę”. Skandal w „Tańcu z gwiazdami” [WIDEO]

„Ch** im w du**, ja pier***ę”. Skandal w „Tańcu z gwiazdami” [WIDEO]

Właśnie zakończyła się 12. edycja Tańca z Gwiazdami. Zwycięzcą został Piotr Mróz. Nie wszyscy jednak mogli pogodzić się z jego wygraną. Dobitnie na wizji wyraził to Jan Kliment.

Jan Kliment to mistrz tańca, któremu sporą popularność przyniósł udział w TZG. Tancerz brał udział w wielu edycjach programu i zwykle, wraz z partnerkami, zajmował wysokie pozycje. Trzy razy, tańcząc z Beatą Tadlą, Natalią Szroeder i Joanną Mazur, zdobył główną nagrodę. W tej edycji Klimenta zabrakło, ale pojawiał się na planie podczas odcinków, bo w programie tańczyła jego żona Lenka Kimentova.

W poniedziałkowym finale show wystąpiły dwie pary: Kajra i Rafał Maserak oraz Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Wiele osób uważało, że żona Sławomira od samego początku była faworytką do zwycięstwa. Każdy jej występ był świetnie oceniany przez jury. Podobnie uważała publiczność. Z kolei Piotr Mazur, który ostatecznie został zwycięzcą 12. edycji TZG, przez cały czas czuł się niedoceniany i lekceważony przez konkurentów.

Zwycięstwo Mroza dla wielu okazało się olbrzymim zaskoczeniem. Nie jest tajemnicą, że zarówno pozostałe pary, które odpadły wcześniej, a także jurorzy, kibicowali Kajrze. Jednym z jej zwolenników zdecydowanie była Jan Kliment, który po finale, chcąc pocieszyć żonę Sławomira, zaliczył ogromną wpadkę. Gdy po zakończeniu programu na Facebooku Tańca z Gwiazdami zaczęła się transmisja na żywo, kamera zarejestrowała moment, jak Kliment podchodzi do Kajry i mówi:

– „Ch** im w d***, ja pier***ę” – powiedział rozemocjonowany Kliment, a Kajra zareagowała tylko śmiechem. Osoby, będące w otoczeniu zauważyły, że niefortunne słowa „poszły w świat”, wychwycili to też niektórzy widzowie, komentując to pod materiałem na profilu programu.

– „Ależ piękne zachowanie pana Klimenta: „Ch** im w d***, ja pier***ę”. Widać, jakim jest człowiekiem po wyłączeniu kamer. Do tego mina jego żonki Lenki na kamerę. Żałosne zachowanie”

– „Zobaczcie co powiedział Kliment do Kajry… Chyba nie wiedział, że go nagrywają… Trochę słabo z jego strony” – piszą internauci.

Wypowiedź Kilmenta usłyszeć można tuż po pierwszej minucie poniższego nagrania.

Polski kosmonauta zatrzymany przez policję. Grozi mu nawet 2 lata więzienia.

Lot paralotnią w tandemie
Lot paralotnią w tandemie
159,99 zł
300,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Lot paralotnią ze szkoleniem (199,99 zł) i nagraniem wideo (od 219,99 zł) w Szkole Paralotniowej Albatros (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
12

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz