Home Kategorie Ludzie Poseł PiS przysnął w trakcie komisji? „Być jak prezes”, „śpij z całych sił”.

Poseł PiS przysnął w trakcie komisji? „Być jak prezes”, „śpij z całych sił”.

Poseł PiS przysnął w trakcie komisji? „Być jak prezes”, „śpij z całych sił”.

W trakcie posiedzenia sejmowej komisji doszło do awantury pomiędzy posłami PiS i opozycją. W jej trakcie jeden z posłów partii rządzącej prawdopodobnie zasnął.

Środowe posiedzenie komisji sprawiedliwości i praw człowieka oraz finansów publicznych zostało zwołane na wniosek posłów opozycji. Marian Banaś we wniosku wymienił liczne nieprawidłowości w wydatkowaniu publicznych środków przez resort Zbigniewa Ziobry.

W trakcie posiedzenia doszło do ostrej wymiany zdań między przedstawicielami partii rządzącej i opozycji. Michał Szczerba z KO nazwał Fundusz Sprawiedliwości „zorganizowanym złodziejstwem”, a Izabela Leszczyna mówiła o „pralni brudnych pieniędzy”. Wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik stwierdził, że „jedyne co ukradziono to wasz rozum”, a Janusz Kowalski prosił przewodniczącego komisji, aby „zrobił porządek z tą hołotą z PO”.

Kamery wychwyciły jednak posła, który nie tylko nie brał udziału w awanturze, ale najprawdopodobniej spał. Był to Bartosz Kownacki z PiS.

Na jednym z filmów słychać głośne wypowiedzi Kamili Gasiuk-Pihowicz i Marka Asta. W tym czasie Kownacki zupełnie nie reagował na to, co dzieje się dookoła. Jeden z komentarzy w sieci brzmiał „być jak prezes”.

Jest to oczywiście nawiązanie do sytuacji, gdy Jarosław Kaczyński w trakcie konferencji dotyczącej ustawy o obronie ojczyzny przymykał oczy.

– „Złośliwi mówią, że słuchając Mariusza Błaszczaka, każdy, nawet zdrowy, zapadłby w drzemkę. […] Z wielkiego dokumentu został sen prezesa Kaczyńskiego, przynudzanie Błaszczaka, i to też pokazuje, że to nie jest jednak ważny etap polskiej polityki czy polskiej historii, a jedynie kolejny PR-owski zabieg” – komentował w rozmowie z TVN24 poseł KO Borys Budka.

Z kolei wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki bronił prezesa PiS.

– „Może był zmęczony, ale zapewniam państwa, że jest w świetnej formie” – powiedział dziennikarzom.

„Ch** im w du**, ja pier***ę”. Skandal w „Tańcu z gwiazdami” [WIDEO]

Wieloetapowe zabiegi na twarz
Wieloetapowe zabiegi na twarz
87,99 zł
109,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Bar tlenowy, oczyszczanie twarzy oraz mikrodermabrazja za 109,99 zł i więcej w gabinecie Perła Młodości

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz