Home Kategorie Ludzie „Rodacy!”. Maciej Stuhr sparodiował Jarosława Kaczyńskiego. Nagranie jest hitem w sieci.

„Rodacy!”. Maciej Stuhr sparodiował Jarosława Kaczyńskiego. Nagranie jest hitem w sieci.

Maciej Stuhr skomentował zachowanie prezesa PiS z ostatniej konferencji prasowej. Kaczyński wydawał się na niej wyraźnie zmęczony. Stuhr opublikował na Facebooku wymowne nagranie.

Maciej Stuhr często komentuje bieżące sprawy. Tym razem aktor odniósł się do wtorkowej konferencji Jarosława Kaczyńskiego. Prezesowi PiS wytknięto kilka wpadek, m.in. to, że wydawał się być bardzo zmęczony. Komentatorzy twierdzą, że Kaczyński mógł przysypiać, bo jego oczy wielokrotnie były zamknięte, a głowa pochylała się w dół. Na zbliżeniach ręki Kaczyńskiego widać było też, że datownik na cyferblacie pokazywał 11 dzień miesiąca, a konferencja miała miejsce 26 października.

Stuhr zamieścił na Facebooku nagranie, w którym gra Jarosława Kaczyńskiego. Bohater grany przez aktora miał wygłosić orędzie do rodaków. Kiedy chciał jednak powiedzieć najważniejsze słowo, przysnął.

– „Panie, panowie, rodacy powiem teraz najważniejsze słowa o Polsce” – zaczął swoje krótkie orędzie na Facebooku Maciej Stuhr.

Tuż przed powiedzeniem najważniejszego, przysnął. Później jednak z jego ust pada zdanie:

– „Otóż Polska” i wciąż nie przechodzi do meritum, bo spogląda na odwrotnie założony zegarek i stwierdza: „Czas już na mnie”.

Poseł PiS przysnął w trakcie komisji? „Być jak prezes”, „śpij z całych sił”.

eKurs: Java + SQL
eKurs: Java + SQL
29,00 zł
99,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: pakiet kursów online Java + SQL z dyplomem od 29 zł z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz