Home Kategorie Ludzie Zrobiła TO nad trumną własnego ojca. Internauci są w szoku.

Zrobiła TO nad trumną własnego ojca. Internauci są w szoku.

Zrobiła TO nad trumną własnego ojca. Internauci są w szoku.

Nie milkną ech skandalu, który wywołała pewna użytkowniczka Instagrama. Kobieta wykorzystała pogrzeb własnego ojca, aby zrobić sobie sesję zdjęciową. Fotografie nad otwartą trumną z ciałem zmarłego opublikowała w sieci.

Uwagę na skandaliczną sesję zwrócili obserwatorzy Amerykanki. Ta w bardzo nietypowy sposób postanowiła oddać szacunek ojcu. Influencerka opublikowała na Instagramie kilka zdjęć wykonanych nad otwartą trumną z ciałem zmarłego.

Kiedy jej zachowanie zostało potępione, a sprawa nagłośniona, kobieta usunęła konto z portalu. Wiele osób zdążyło jednak zapisać niektóre fotografie i opublikowały je na Twitterze. Na zdjęciach widzimy wypinającą się kobietę w czarnej sukience mini z dekoltem i w wysokich butach. Modelka zadbała o to, aby na każdym ujęciu pozować w innej pozycji. Na jednym z nich składa nawet ręce do modlitwy.

Zdjęcia wywołały szeroką dyskusję. Ludzie wylali na kobietę wiadro pomyj. Wiele osób podkreślało, jak bardzo jej zachowanie było nieodpowiednie do okazji. Oburzenie komentujących spotęgowało jeszcze podejrzenie, że zmarły był weteranem wojennym.

– „Wiesz, jak nałogowiec może zepsuć pogrzeb rodziców, gdy sięgnie po używkę tuż przed uroczystością i zrobi z siebie głupka? Tu też mamy osobę uzależnioną – od dopaminy (tzw. hormon szczęścia). Naczyniem z wyboru są media społecznościowe” – napisał jeden z komentatorów.

– „Z jednej strony musi być nikczemną istotą ludzką, z drugiej prawdopodobnie tata ją wychowywał, przez co jest w co najmniej 50 procentach za to odpowiedzialny” – skomentował inny internauta.

Policjanci mierzyli z broni do matki z dzieckiem na rękach. Funkcjonariusze nie mają zamiaru przepraszać.

Makijaż permanentny brwi
Makijaż permanentny brwi
149,99 zł
600,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Makijaż permanentny brwi za 149,99 zł w Strefie Fotodepilacji i Modelowania Sylwetki w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz