Home Kategorie Ludzie Daniel Martyniuk znowu zbłądził? Nie do wiary, co wyczynia.
2.73K

Daniel Martyniuk znowu zbłądził? Nie do wiary, co wyczynia.

Daniel Martyniuk znowu zbłądził? Nie do wiary, co wyczynia.

Saga Daniela Martyniuka trwa w najlepsze. Kiedy już uwierzyliśmy, że zdołał się jakoś ustatkować, syn króla disco polo znowu wysłał niepokojące sygnały. Co dzieje się z Danielem Martyniukiem?

Daniel jakiś czas temu zaczął pracę na statku. Kilka tygodni ciężko pracował jako marynarz. Syn Zenka Martyniuka nie ukrywał, że podoba mu się to zajęcie.

– „Wstaję o 7, a od 8 do godz. 17 pracujemy. Mamy w tym dwie przerwy na kawę i obiad. Czuję, że robię to, co lubię. Czuję się spełniony. Najważniejsze jest to, że robię to, co lubię. Chciałem zrobić coś nowego, a nie, że tak powiem, kolejne skandale” – mówił na Instagramie.

Pochwał Danielowi nie szczędził ojciec. Zenek był przekonany, że syn zdołał się ustatkować.

– „Daniel naprawdę się ogarnął. Praca na morzu rzeczywiście go cieszy. W końcu robi to, co kocha i nie narzeka, że jest ciężko. Z pierwszego rejsu wrócił zadowolony i wyciszony. Trochę odpoczął i wyruszył w kolejny” – podkreślał król disco polo na łamach „Twojego Imperium”.

Ostatnie publikacje Daniela mogą jedna sygnalizować, że tęskni za dawnym życiem. Syn króla disco polo opublikował m.in. zdjęcie, na którym ma w ustach papierosa, a w dłoni trzyma szklankę z jakimś trunkiem.

Pokazał też zdjęcie, na którym widać butelkę wódki. Obok niej stoi kieliszek. Te fotografie mogą być niepokojącym sygnałem.

Szokująca emerytura Tadeusza Drozdy. Nie jest mu do śmiechu.

Rozrywka w parku Majaland
Rozrywka w parku Majaland
169,90 zł
199,90 zł
210 dni
do końca oferty!
Park rozrywki Majaland Kownaty: całodzienny bilet na wszystkie atrakcje za 69,93 zł (-30%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz