Home Kategorie Poruszające Tragedia w Tatrach. Odnaleziono zwłoki 41-latka.

Tragedia w Tatrach. Odnaleziono zwłoki 41-latka.

Ciało 41-letniego mężczyzny odnaleziono w niedzielę w Tatrach. 41-latek był poszukiwany całą noc przez polskich i słowackich ratowników.

Mężczyzna był poszukiwany w nocy z soboty na niedzielę najpierw przez ratowników TOPR. Polscy ratownicy następnie skontaktowali się ze swoimi kolegami ze Słowacji, bo podejrzewali, że zaginiony przeszedł na południową stronę gór.

Jak poinformowano, mężczyzna miał poruszać się główną granią Tatr Wysokich w okolicy Żabich Szczytów. Jego plecak odnaleziono na Białczańskiej Przełęczy Wyżnej.

– „Ratownicy TOPR w nocy prowadzili poszukiwania po polskiej stronie, a jednocześnie po drugiej stronie poszukiwania rozpoczęli słowaccy ratownicy, począwszy od Doliny Żabiej Białczańskiej po szczyt Żabiego Mnicha. W niedzielę rano polscy ratownicy kontynuowali poszukiwania za pomocą drona i śmigłowca. Wówczas odnaleźli ciało mężczyzny w górnych częściach Żabiego Mnicha” – przekazali ratownicy.

Jak poinformowano w komunikacie, akcję poszukiwawczą utrudniały niesprzyjające warunki pogodowe, głównie silny i porywisty wiatr. Przyczyny i okoliczności śmierci 41-latka będą badane.

– „Mężczyzna zmarł na skutek upadku z wysokości” – powiedział w rozmowie z „Gazetą Krakowską” Krzysztof Długopolski, ratownik TOPR.

Wstrząsające doniesienia o Maryli Rodowicz. „Ledwo powłóczę nogami”. Fani w szoku.

Źródło: PAP

Vitalia – platforma do odchudzania
Vitalia – platforma do odchudzania
49,00 zł
79,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Dopasowana dieta online (5 rodzajów) z opieką dietetyka z Vitalia.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz