Home Kategorie Niesamowite 11-latka lewitowała nad ziemią. Duch cisnął nią o podłogę na oczach dziennikarzy [WIDEO]

11-latka lewitowała nad ziemią. Duch cisnął nią o podłogę na oczach dziennikarzy [WIDEO]

11-latka lewitowała nad ziemią. Duch cisnął nią o podłogę na oczach dziennikarzy [WIDEO]

Krótko po przeprowadzce, w domu zaczęło dochodzić do dziwnych zjawisk. Rzeczy zmieniały miejsce w domu mimo, że nikt ich nie dotknął, a córki zaczęły po kilku dniach, lewitować.

Brzmi to zapewne jak scenariusz jakiegoś kiepskiego horroru klasy B. Jednakże, to prawdziwa historia, której świadkiem mieli być chociażby dziennikarze czy policjanci.

Poltergeist (zły duch) z Enfield, jest opisywany jako najbardziej przerażającym przypadek działania sił paranormalnych w historii Wielkiej Brytanii. Zjawa o dziwnie wręcz typowym i normalnym imieniu „Bill”, miała przejąć kontrolę nad jednym z komunalnych domostw w Enfield. Bill miał być pierwszym lokatorem owego budynku. Gdy zmarł, miasto zdecydowało się wprowadzić do budynku Peggy Hodgson z czwórką dzieci. W domu zaczęły dziać się dziwne rzeczy.

30 sierpnia 1977 roku Peggy wysłała dzieci do sypialni, ale po chwili usłyszała krzyk 11-letniej córki Janet. Dziewczynka twierdziła, że ich łóżka się poruszają Początkowo Peggy uznała to za głupi żart, ale na następny dzień, sama zobaczyła jak komoda w pokoju dziewczynek, się porusza.

Wystraszona kobieta pobiegła do sąsiadów po pomoc. Ci pozwoli jej i dzieciom zostać u siebie na noc, a sami zdecydowali się sprawdzić co działo się w jej domu.

– „Wszedłem do środka i usłyszałem dziwne odgłosy, których nie potrafiłem wytłumaczyć. To były dźwięki pukania w ścianę i sufit. Byłem przerażony” – relacjonował sąsiad Vic Nottingham.

Dlatego też do domu zdecydowano się wysłać policjantkę Carolyn Heeps. Sama na własne oczy widziała jak wielki fotel znajdujący się w sypialni przesunął się sam i to o ponad metr. Peggy poprosiła o pomoc media, czego szybko pożałowała. Przyjechali dziennikarze „Daily Mail” oraz specjaliści od zjawisk nadprzyrodzonych. Wtedy rozegrał się prawdziwy dramat.

Duch trzaskał meblami w całym domu, rzucał klockami, którymi bawiły się dzieci i pastwił nad dwiema córkami Peggy. Eksperci szybko odkryli, że stary Bill szczególnie upodobał sobie 11-letnią Janet.  Dziennikarze BBC mieli być świadkami lewitowania dziewczynki. Wielu naukowców jednak zarzucało Peggy i jej rodzinie kłamstwo.

Rówieśnicy śmiali się z Janet i jej rodzeństwa. Rodzinę wytykano palcami i wyzwano od dziwaków. Media rozpisywały się natomiast o przypadku opętania. Nikt jednak nie wziął pod uwagę dramatu rodziny, która ze względu na brak pieniędzy, musiała tam pozostać. Zdesperowana Margaret wzięła ślub w wieku 16 lat, tylko po to by stamtąd uciec.

Złośliwość zjawy zmalała, gdy do domu na Green Street zawitał ksiądz. Jednak Bill czasem dawał o sobie znać. Sama Janet jednak uważa, że Bill nie był złym duchem. Twierdzi, że po prostu chciał z nimi żyć.

Kiedy w 2003 roku Peggy Hodgson zmarła, do komunalnego domu, który otrzymała od miasta, wprowadziła się kolejna rodzina. Clare Bennet nie znała tej historii, jednak i ona mówiła o dziwnych zjawiskach w domu. Pewnego dnia do ich pokoju miał wejść „Mężczyzna”. Wtedy rodzina wyniosła się stamtąd.  Podobno Billy mieszka tam do teraz.

Szok, co dzieje się w domu Krawczyka. „On tutaj jest”.

Źródło: Fakt, Youtube

 

 

 

 

Piękny uśmiech
Piękny uśmiech
69,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Skaling, polerowanie, piaskowanie i więcej od 69,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewy Konopelko-Śliżewskiej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz