Home Kategorie Poruszające Zwłoki panny młodej znalezione w walizce. Osierociła dwoje dzieci.

Zwłoki panny młodej znalezione w walizce. Osierociła dwoje dzieci.

Zwłoki panny młodej znalezione w walizce. Osierociła dwoje dzieci.

Panna młoda zginęła zaledwie 4 dni po ślubie. Zwłoki 52-letniej Dawn Walker odnaleziono w walizce znajdującej się niedaleko placu zabaw w Lightcliffe w Wielkiej Brytanii. Policjanci zatrzymali męża zamordowanej.

Dawn Walker i Thomas Nutt pobrali się w zeszłą środę. W niedzielę 52-letnia panna młoda była już martwa. Goście, którzy brali udział w ceremonii są w szoku.

– „To był wspaniały dzień i wydawali się tacy szczęśliwi” – mówił jeden ze znajomych pary, cytowany przez The Sun.

Tragedia rozegrała się w miejscowości Lightcliffe. Makabrycznego odkrycia dokonano koło placu zabaw w niedzielę ok. 16:30. Policja odnalazła zwłoki 52-latki w walizce. Według mediów, prawdopodobnie kobieta została uduszona.

– „Możemy potwierdzić, że w Halifax znaleziono ciało kobiety. 45-letni mężczyzna został aresztowany pod zarzutem morderstwa i obecnie pozostaje w areszcie” – przekazał rzecznik policji z West Yorkshire, cytowany przez BBC. Policja poinformowała, że obecnie nie ma innych podejrzanych w związku ze śmiercią 52-latki.

Bliscy są wstrząśnięci tą tragedią. Małżonków opisywali jako bardzo zakochanych w sobie. Dawn Walker i Thomas Nutt zaręczyli się w styczniu zeszłego roku. Po ślubie znajomi i rodzina udali się do pubu świętować.

– „To był wspaniały dzień i wydawali się tacy szczęśliwi” – mówił jeden z przyjaciół pary w rozmowie z portalem The Sun. 52-latka osierociła dwoje dzieci: dorosłą córkę i małego synka.

Policja użyła paralizatora. Po kilkudziesięciu minutach 25-latek już nie żył.

Catering dla nawet 15 osób
Catering dla nawet 15 osób
129,99 zł
258,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Catering dla 6 osób za 129,99 zł i więcej opcji z firmą gastronomiczną PAŁACOWA DOLINA Monika Piasecka w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz