Home Kategorie Poruszające Kuzynki jechały do McDonald’s. Auto zostało kompletnie zmiażdżone. 14-latka zginęła na miejscu.

Kuzynki jechały do McDonald’s. Auto zostało kompletnie zmiażdżone. 14-latka zginęła na miejscu.

20-letnia Patrycja K. i 14-letnia Ksenia B. udały się do restauracji McDonald’s w Nakle nad Notecią. W trakcie powrotu, okazało się, że o czymś zapomniały i musiały zawrócić. Wtedy wydarzyła się tragedia.

20-latka, która kierowała samochodem, wjechała wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę. Reanimacja Ksenii nie dała efektu. 14-latka zmarła. Rok po tych tragicznych wydarzeniach przed sądem zakończył się proces 21-letniej obecnie Patrycji.

Do dramatycznego wypadku doszło 11 grudnia 2020 ok. 23:30 w Nakle nad Notecią na Drodze Krajowej nr 10. Po 22:00 sygnalizacja świetlna była już wyłączona. Audi, którym kierowała 20-latka, zatrzymało się na skrzyżowaniu i wjechało wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę.

– „Jedzenie było z tyłu. One zawróciły, bo czegoś zapomniały. Niestety po godzinie 22 światła są wyłączane” – powiedział jeden z policjantów, cytowany przez „Super Express”.

Pojazd od strony pasażera, gdzie siedziała Ksenia, został kompletnie zmiażdżony. Życia 14-latki nie udało się uratować. Jej kuzynka, która kierowała autem, ranna trafiła do szpitala.

Jak podaje Super Express, zakończył się proces Patrycji K. Sąd skazał 21-letnią obecnie kobietę, oskarżoną o spowodowanie wypadku, na rok więzienia w zawieszeniu. Patrycja otrzymała też zakaz prowadzenia samochodów.

Zwłoki panny młodej znalezione w walizce. Osierociła dwoje dzieci.

Źródło: Super Express

Multikino: nachos, popcorn, napój
Multikino: nachos, popcorn, napój
16,99 zł
25,90 zł
4 dni
do końca oferty!
Zestawy barowe: napój z popcornem (od 16,99 zł) lub nachosami (od 21,99 zł) w sieci kin Multikino do -35%

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz