Home Kategorie Poruszające Tragiczna śmierć radnego. „Na zawsze będziesz członkiem naszej drużyny”.

Tragiczna śmierć radnego. „Na zawsze będziesz członkiem naszej drużyny”.

Tragiczna śmierć radnego. „Na zawsze będziesz członkiem naszej drużyny”.

Śledczy starają się poznać okoliczności śmiertelnego wypadku, który miał miejsce w Chabielicach w woj. łódzkim. Auto kierowane przez 39-letniego mężczyznę zjechało do rowu i dachowało. W wypadku zginął Łukasz Gaik – radny powiatu pajęczańskiego.

Wypadek miał miejsce we wtorek nad ranem w Chabielicach. Kierujący fiatem punto 39-latek nagle stracił panowanie nad pojazdem.

– „Mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu, wjechał do rowu, po czym kilkukrotnie dachował, zatrzymując się w polu” – poinformowała cytowana przez TVP Info nadkom. Iwona Kaszewska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.

Poszkodowany trafił do szpitala, jednak pomimo starań lekarz, jego życia nie udało się uratować. Zmarł w nocy z 2 na 3 listopada wskutek odniesionych obrażeń.

Jak informuje twojepajeczno.pl, zmarły to Łukasz Gaik, lokalny samorządowiec i społecznik. Gaik był radnym powiatu pajęczańskiego oraz prezesem klubu sportowego LKS Kiełczygłów.

– „Jest to bardzo smutny dzień dla nas. Prezes naszego klubu Łukasz Gaik w wyniku obrażeń, których doznał w wypadku samochodowym, zmarł dziś w nocy. Łukasz, byłeś, jesteś i na zawsze będziesz członkiem naszej drużyny. Zrobiłeś wiele dla naszego środowiska, na pewno nie zapomnimy. Wyrazy najszczerszych kondolencji dla rodziny” – tak pożegnano go we wzruszającym poście na profilu LKS-u w mediach społecznościowych.

Ujawniono ostatnie SMS-y ciężarnej Izy ze szpitala w Pszczynie. „Zaczekają, aż umrze”.

Okulary i soczewki do-85%
Okulary i soczewki do-85%
39,00 zł
149,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Soczewki (39 zł) lub 49 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na okulary i więcej w Soczewki24.pl – 27 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz