Home Kategorie Ludzie Jarosław Kaczyński jest chory? Kuzyn prezesa PiS zabrał głos.

Jarosław Kaczyński jest chory? Kuzyn prezesa PiS zabrał głos.

Jarosław Kaczyński jest chory? Kuzyn prezesa PiS zabrał głos.

Czy Jarosław Kaczyński ma problemy ze zdrowiem? Jedna z ostatnich konferencji prezesa PiS, w trakcie której wyraźnie przysypiał, wywołała mnóstwo pytań o kondycję zdrowotną polityka.

26 października Jarosław Kaczyński zaprezentował założenia ustawy „o obronie ojczyzny”.

– „Państwo, które leży na granicy NATO, także UE, musi mieć poważną siłę odstraszającą, a w razie potrzeby, miejmy nadzieję, że nigdy do takiej potrzeby nie dojdzie, musi mieć też możliwość skutecznej obrony, i to przez dłuższy czas samodzielnie, bo mechanizm, który prowadzi do uruchomienia w pełni sił NATO, to są bardzo potężne siły, jednak trwa i to trwa nie krótko” – mówił prezes PiS.

Mimo iż Kaczyński mówił tamtego dnia o bardzo ważnych rzeczach, dotyczących bezpieczeństwa Polski, wielu dziennikarzy i komentatorów zwróciło uwagę szczególnie na nietypowe zachowanie prezesa PiS, który wyraźnie przysypiał w trakcie wystąpienia szefa MON Mariusza Błaszczaka. Po konferencji pojawiło się wiele pytań dotyczących stanu zdrowia Kaczyńskiego, a nawet postulaty, aby ujawnić raport o stanie jego zdrowia.

Czy ze zdrowiem prezesa PiS jest coś nie tak? Kuzyn Kaczyńskiego w rozmowie z Super Expressem przekonuje, że w żadnym wypadku.

– „Jarek jest całkowicie zdrowy, to opozycja totalna jest chora i przegina. Jarek Kaczyński nie jest chory, jest bardzo zdrowy” – zapewnia Jan Maria Tomaszewski.

Kilka dni temu w podobnym tonie wypowiedział się także wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki.

– „Może był zmęczony, ale zapewniam państwa, że jest w świetnej formie” – powiedział.

Z kolei w ocenie prof. Antoniego Dudka „Kaczyński nie ma już tyle siły, ile miał sześć lat temu, gdy przejmował władzę”.

Ojciec sprzedał 9-letnią córeczkę 55-latkowi. „To twoja panna młoda” [WIDEO]

Źródło: Super Express

Depilacja laserowa: 6 sesji
Depilacja laserowa: 6 sesji
99,99 zł
360 dni
do końca oferty!
Depilacja laserowa: 6 sesji na wybrane obszary od 99,99 zł w Heaven Beauty & SPA – 5 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz