Home Wideo Zaczęło się. Potężny atak zimy sparaliżował całe miasta [WIDEO]

Zaczęło się. Potężny atak zimy sparaliżował całe miasta [WIDEO]

Zaczęło się. Potężny atak zimy sparaliżował całe miasta [WIDEO]

Mieszkańcy kilku regionów Hiszpanii i Portugalii mają ostatnio problem z pierwszymi oznakami zimy. W tych okolicach w ostatnich dniach wystąpiły intensywne opady śniegu oraz wyjątkowo niskie temperatury.

Hiszpania i Portugalia zmagają się z atakiem zimy. Mimo iż prawdziwy zimowy sezon zacznie się za ponad miesiąc, zdaje się, że w tamtych rejonach, nadszedł w tym roku wcześniej.

W środę rano w Portugalii niedaleko wschodniej granicy z Hiszpanią spadło mnóstwo śniegu. W regionach Castelo Branco i Guarda biały puch pokrył drogi i stały się one nieprzejezdne. To jednak nie koniec rewelacji pogodowych w tych częściach Europy. W nocy ze środy na czwartek temperatura spadła poniżej zera.

Meteorolodzy oraz lokalne władze ostrzegają mieszkańców przed złymi warunkami pogodowymi. Alarmy dotyczą też tego, że może się pojawić czarny lód, czyli cienka warstwa lodu pokrywająca asfalt. To zjawisko jest bardzo niebezpieczne dla kierowców.

W ostatnich dniach równie zła aura występowała w Hiszpanii. W Kastylii, Leonie, Asturii, Kantabrii, Nawarze i Katalonii zanotowano obfite opady śniegu. Temperatura spadła tam poniżej 5 stopni Celsjusza.

Do sieci trafiły nagrania ukazujące, jak prezentują się Hiszpania i Portugalia pod śniegiem. Sami zobaczcie.

Ojciec sprzedał 9-letnią córeczkę 55-latkowi. „To twoja panna młoda” [WIDEO]

Stylizacja hybrydowa
Stylizacja hybrydowa
39,20 zł
49,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Stylizacja hybrydowa od 49 zł w Salonie Piękności Babeczka

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz