Home Kategorie Poruszające Żona spełniła ostatnią wolę męża. Ludzie płacili, aby… zobaczyć jego sekcję zwłok [WIDEO]

Żona spełniła ostatnią wolę męża. Ludzie płacili, aby… zobaczyć jego sekcję zwłok [WIDEO]

Żona spełniła ostatnią wolę męża. Ludzie płacili, aby… zobaczyć jego sekcję zwłok [WIDEO]

W USA spełniono nietypowe życzenie zmarłego weterana II wojny światowej. Ciało 98-latka poddano sekcji zwłok w obecności widowni, która kupiła bilety, aby móc ją obejrzeć.

O sprawie Davida Saundersa informuje stacja King5. Weteran II wojny światowej zmarł w sierpniu z powodu zakażenia koronawirusem. Miał 98 lat. Amerykanin zadecydował za życia, że jego ciało ma być przekazana do sekcji zwłok.

Spełniono jego ostatnią wolę. Ciało mężczyzny trafiło do firmy Med Ed Labs, która odsprzedała je za 10 tys. dolarów do Death Science. Zwłoki poddano sekcji, w której mógł uczestniczyć każdy. Warunkiem było kupienie biletu za 500 dolarów. Nietypowe wydarzenie miało miejsce w hotelu Marriott w Portland.

W sekcji zwłok udało się uczestniczyć dziennikarzowi z King5. Ten wszedł na salę pod przykrywą zwykłego widza. Nikt nie wiedział, że ukrywa kamerę, którą nagra niecodzienne sceny. W sieci pojawił się reportaż z materiałów wideo, które udało mu się nagrać. Widzowie zobaczyli na żywo, jak z ciała weterana usunięto mózg i organy.

Głos w sprawie zabrała wdowa po weteranie, Elsie Saunders. Przyznała, że była „przerażona”, gdy dowiedziała się o tym, co się stało. Jej zdaniem zmarły mąż został potraktowany jak kawałek mięsa. Rodzina zmarłego nie kryła swojego oburzenia, gdyż nie miała pojęcia, że ​​jego ciało zostanie wykorzystane w ten sposób. Rzecznik firmy Med Ed Labs stwierdził, że zwłoki 98-latka zostały potraktowane bez należytego szacunku.

„To przyjdzie z południa Europy!”. Jackowski z kolejną przerażającą wizją.

Fotokalendarz: różne formaty
Fotokalendarz: różne formaty
23,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Fotokalendarz A3, A4 lub XL od 23,90 zł w Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz