Home Kategorie Poruszające Mąż Izy został sam z 9-letnią Mają. Jest w rozsypce po stracie ukochanej żony.

Mąż Izy został sam z 9-letnią Mają. Jest w rozsypce po stracie ukochanej żony.

Mąż Izy został sam z 9-letnią Mają. Jest w rozsypce po stracie ukochanej żony.

Znali się od swoich najmłodszych lat. Mimo młodego wieku, małżeństwem byli już od dekady. To było piękne, pełne szczęścia małżeństwo, które przerwała straszna tragedia.

Iza trafiła na oddział szpitala w Pszczynie w 22. tygodniu ciąży. Kobieta czuła się bardzo źle. W momencie przyjęcia jej na oddział, dziecko młodej kobiety jeszcze żyło. Stan zdrowia młodej kobiety bardzo szybko się pogarszał. Wtedy to wykonano USG, które wykazało, że płód obumarł.

Wtedy dopiero podjęto decyzje o wykonaniu zabiegu cesarskiego cięcia. Iza leżała w szpitalu już od kilkunastu godzin i wielokrotnie skarżyła się na to, ze z każdą chwilą czuje się coraz gorzej. Młoda kobieta miała bardzo wysoką gorączkę i ból kości, jednak lekarze zbagatelizowali owe objawy. Inna pacjentka przekazała, że Iza mówiła, że boi się, że umrze. Lekarze stwierdzili, że dziewczyna przesadza i jest po prostu przeziębiona.

Źródło: Twitter

Iza miała jednak ciągle powtarzać, że czuje że coś jest bardzo nie tak.

– „Mówiły, że pewnie jest przeziębiona, bo ma taki zachrypnięty głos. Ona odpowiadała, że nie jest chora i że dzieje się z nią coś złego. Mówiła położnej: „Coś jest ze mną nie tak, coś się ze mną dzieje”. Po kroplówce wróciła na chwilę do siebie, znów rozmawiałyśmy, ale po paru godzinach znów był nawrót gorączki i znów dostała kroplówkę. W międzyczasie była w zabiegowym i lekarz nie stwierdził żadnych nieprawidłowości. Serce biło, więc wszystko jest w porządku i trzeba czekać.” – tłumaczy pacjentka, która leżała z nią na sali.  Rzekomo kiedy Iza klęczała i wymiotowała, zabrano ją do innej sali, żeby pozostałe pacjentki mogły mieć spokój.

Rodzina nie mogła uwierzyć początkowo w to, jak ich ukochana Iza została potraktowana.

Śmierć Izy wstrząsnęła całym krajem. Jednakże, to bliscy młodej kobiety cierpią najbardziej. Teraz będą musieli się zmierzyć z ogromną traumą. Iza zostawiła 9-letnią córeczkę Maję i męża Grzegorza.  To oni najbardziej ucierpieli w tym zdarzeniu.

Iza i Grzegorz byli małżeństwem od 10 lat, a ich bliscy mówią, że była to miłość, która trwała od wczesnych lat młodzieńczych. Nie mogli żyć przez siebie. Mąż Izy to twardziel, który walczył w MMA.

Szokujące oświadczenie rządu. Do 4 stycznia wszyscy pracownicy małych i średnich firm w tym kraju muszą się zaszczepić.

Źródło: popularne

 

Wybielanie: śnieżnobiały uśmiech
Wybielanie: śnieżnobiały uśmiech
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybielanie zębów od 99,99 zł w Profesjonalnym Salonie Wybielania Zębów White & Beauty w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
29
Zły
Zły
15

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz