Home Kategorie Poruszające Dramatyczna historia. 1,5 roczne dziecko odesłano z SOR-u. Dziecko udusiło się we własnym domu.

Dramatyczna historia. 1,5 roczne dziecko odesłano z SOR-u. Dziecko udusiło się we własnym domu.

Dramatyczna historia. 1,5 roczne dziecko odesłano z SOR-u. Dziecko udusiło się we własnym domu.

Do tragedii doszło z 25 na 26 października w Lublinie. Chłopiec zmarł w wyniku niedrożności jelit oraz ciała obcego w przewodzie pokarmowym. Dziecko odesłano do domu, gdzie zmarło.

25 października półtoraroczny Ksawery trafił na SOR Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie. Tam chłopiec (jak pisał „Dziennik Wschodni”) czekał na pomoc. Miał mieć silne bóle brzucha.

– „Niestety, nie mogliśmy liczyć na pilne przyjęcie. Przed nami czekało kilkadziesiąt osób. Czekaliśmy kilka godzin. Najpierw na konsultację pediatry, a potem chirurga. Zlecono badania krwi i USG. Chirurg dopatrzył się płynu w jelitach” – przekazał ojciec chłopca.

Dziecko po badaniach odesłano do domu. Stwierdzono, że ma on mieć lekkostrawną dietę, żeby powrócić do zdrowia.

– „Kiedy wróciliśmy do domu ze szpitala, poszedłem z synkiem do łazienki, trzymałem go na rękach. Gdy postawiłem go na podłodze, momentalnie zemdlał. Podaliśmy mu środek przeciwbólowy i picie. Napił się, ale ustami robił tak, jakby łapał powietrze. Nie wiedzieliśmy, że on już wtedy się dusił” –  twierdził ojciec chłopca.

Wezwano na miejsce pogotowie, ale po niemal godzinnej reanimacji Ksawery zmarł. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci miała być niedrożność jelit i ciało obce w przewodzie pokarmowym.

Sprawę tą bada prokuratura.

Szokujące oświadczenie rządu. Do 4 stycznia wszyscy pracownicy małych i średnich firm w tym kraju muszą się zaszczepić.

Źródło: rynekzdrowia.pl

Wyszczuplanie i usuwanie cellulitu
Wyszczuplanie i usuwanie cellulitu
39,99 zł
150,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet 5 zabiegów na wybranych urządzeniach za 49,99 zł i więcej w Fit Dance Fun Beauty w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
13

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz