Home Kategorie Poruszające Policja znalazła w bagażniku zwłoki 19-latka. Były zmasakrowane.

Policja znalazła w bagażniku zwłoki 19-latka. Były zmasakrowane.

Policja znalazła w bagażniku zwłoki 19-latka. Były zmasakrowane.

60-letni John Eisenman okrutnie zabił 19-letniego Andrew Sorensena. Nastolatek uprowadził córkę 60-latka i sprzedał ją handlarzom żywym towarem.

W październiku zeszłego roku córka Johna Eisnmana została uprowadzona i sprzedana handlarzom żywym towarem. Jak twierdzi policja, za porwaniem stał ówczesny chłopak nastolatki, Andrew Sorensen.

Później ojciec nastolatki sam postanowił wymierzyć sprawiedliwość. Porwał 19-latka i w bagażniku wywiózł go w odludne miejsce. Tam zaatakował go, zadając wiele ciosów kamieniem w głowę. Następnie wielokrotnie dźgnął go nożem, co doprowadziło do śmierci 19-latka.

Po dokonaniu zbrodni John Eisenman porzucił samochód na odludziu i wrócił do domu innym środkiem transportu. Zwłoki zamordowanego 19-latka zostały znalezione dopiero rok później.

Samochód został znaleziony przez nieznaną osobę, która nie wiedząc o znajdujących się w bagażniku zwłokach, odprowadziła auto do Spokane. Pojazd został porzucony East Everett Avenue.

Zaniepokojeni mieszkańcy powiadomili policję. Mundurowi sprawdzili samochód, a w bagażniku znaleźli zwłoki zamordowanego Sorensena. Jak podaje policja, „znajdowały się w nim zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu, ze związanymi rękami i nogami, ustami zaklejonymi taśmą oraz licznymi ranami kłutymi.”

60-letni John Eisenman odpowie przed sądem za zabójstwo pierwszego stopnia. Mężczyzna tłumaczył śledczym, że zabił 19-latka, bo ten wcześniej uprowadził jego córkę.

Nagi mężczyzna w ścianie teatru. Strażacy byli w szoku.

Chochołowskie Termy: baseny
Chochołowskie Termy: baseny
89,00 zł
21 dni
do końca oferty!
Chochołowskie Termy: bilet do strefy basenowej i leczniczej dla 1 osoby od 55 zł i więcej opcji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz